Розглянуто Андрій Панфілов/DMZZ (для ГА)

Статус
Закрита.

Тревор Фальконе

New member
Гравець ?
Реєстрація
17.01.24
Повідомлення
3
  1. Нікнейм адміністратора: Андрій Панфілов
  2. Особистий нікнейм: Тревор Фальконе
  3. Суть скарги: це буде перша попереджальна скарга на імя Головної адміністрації , сама суть: так як у нас на проекті є така (чудова) парочка із головної адміністрації як Марина Панфілова , та Андрій Панфілов , наразі я пишу першу попереджальну скаргу , так як в майбутьному я просто буду збирати дуже багато відео доказів на данних людей із адміністрації , наразі яка суть проблеми , я гравець який знаходжуся в клані під назвою MaklFamq підьїхав до СБУ , і побачив людину із якою є війна кланів , і вбив його по зрозумілих причинам так як війна кланів , а що ж робить наш чудовий Андрійко ?) він мене садить за DMZZ , звичайно ж! а я навіть не знаходився у зеленій зоні , це не все , у нас же є така чудова Маріночка яка також займається такими справами , тоді наступне питання до всієї адміністрації , який смисл грати на проекті ? коли наразі адміністраціїї особливо головної , нема чим зайнятись , ви головна адміністрація , у вас повно справ якими є чим займатись , а не йти проти правил і займатися такою справою , це перша і остання скарга в якої я пишу так багато тексту коли вже так накипіло , звертаюся до ГА (не тільки у мене такая думка , а і половини серверу) якщо клановці не вивозят , то що мені зробити ? я вас попередив , щоб не створювати проблеми не мені , не собі , і забеспечити себе від загальних скарг!
    ДЯКУЮ ЗА УВАГУ ! ВІД ІМЕНІ ГРАВЦЯ Fortuna GTA
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):1705492912411.png
  5. Дата походження: 17.01.2024 о 13.50
 

Андрій Костенко ?

Active member
Гравець ?
Реєстрація
26.12.23
Повідомлення
163
Вітаю шановний гравець!

Вища інстанція до якої можна апелювати- ГА/Керівник.

Власник проекту не займається скаргами у будь якому вигляді.


Важливо! Виходячи з вашої ситуації, до правил були внесені корективи, щоб більше таких непорозумінь не було.


Відмовлено
зачинено.
 
Статус
Закрита.
Зверху