Відмова Артем Мейсон//Слів Гравця

Статус
Закрита.

01 | Джек Грозний

Технічна підтримка
Гравець ?
Реєстрація
18.01.24
Повідомлення
36
Нікнейм адміністратора:Артем Мейсон
Особистий нікнейм:Джек Грозний
Суть скарги:Я написал заявку на лідерку вчера а даний Адміністратор мні Відхилів Завяку Потому що Даний Гравець Джеймс Стетхем написал скаргу на мнене в Даний Кіревник Сразу Одобрил Це Слів Гравця Прошу Покарать даниго Гравця За Слів і Кіревника і где Кіревник Грубо Спілкується в гс недикватно це Порушення Правила Адміністрації і Сідел В гс ГА нічого не сказал за его Хамство і ГА Пофіг Що творіть Кіревник Проекта і Я Сходіл В гс Згс держ і він сказал що Джейс Стетхем тоже буде Відмовлена і Плюс Кіревник не должан Влізать Заявки на Лідера
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
Дата походження:26.01.2024
 

✙ Артем Браун ✙

Адміністратор✨| Легенда
Гравець ?
Реєстрація
04.01.24
Повідомлення
178
Доброго часу Шановний гравець

Ваша скарга *Відмовлена* причною тому Вам було відхилено всі заявки по причині те що ви написали заявки на 3 різні лідерки, + Зливом гравців тут навіть не показано якщо ви не знали злив гравців це коли на гравця пишуть скаргу 4 - 5 разів з метою Бану або Знття. + я вам все пояснив і почув відповідь ви мені іспортили настрій на день народження це можуть підтвердити наші Адміністратори. так же Керівник Проєкту має повне право влізати в Держ та Неоф. Дякуюємо що звернулись до нас.
Зачинено.



Керівник Проєкту.
 
Статус
Закрита.
Зверху