Микола Мейсон

Генерал НПУ (12)| Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
07.01.24
Повідомлення
118
Вітаю! тут ви можете подати електорону заявку на вступ
Генералу НПУ м.Львів
Я (Прізвище ім'я) прошу вас пане генерал надати мені можливість вступити до лав НПУ м.Львів,хочу вступити тому що (пояснюєте чому) я усвідомлюю свою відповідальність перед Українським народом обіцяю сумліно виконувати свої обов'язки до заявки додаю такі документи як:
1.Паспорт
2.Військовий квиток
3.Мед Книга
4.Трудова книга
 
Останнє редагування:

Денис Сухарік

New member
Гравець ?
Реєстрація
23.02.24
Повідомлення
13
я Денис Сухарік прошу вас пане генерал надати мені можливість вступити до лав НПУ м.Львів,хочу вступити тому що я вмію захищати масто львів я усвідомлюю свою відповідальність перед Українським народом обіцяю сумліно виконувати свої обов'язки до заявки додаю такі документи як:
1.Паспорт
2.Військовий квиток
3.Мед Книга
4.Трудова книга
 

Богдан Мілка

New member
Гравець ?
Реєстрація
24.02.24
Повідомлення
15
я Денис Сухарік прошу вас пане генерал надати мені можливість вступити до лав НПУ м.Львів,хочу вступити тому що я вмію захищати масто львів я усвідомлюю свою відповідальність перед Українським народом обіцяю сумліно виконувати свої обов'язки до заявки додаю такі документи як:
1.Паспорт
2.Військовий квиток
3.Мед Книга
4.Трудова книга
 

Микола Мейсон

Генерал НПУ (12)| Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
07.01.24
Повідомлення
118
я Денис Сухарік прошу вас пане генерал надати мені можливість вступити до лав НПУ м.Львів,хочу вступити тому що я вмію захищати масто львів я усвідомлюю свою відповідальність перед Українським народом обіцяю сумліно виконувати свої обов'язки до заявки додаю такі документи як:
1.Паспорт
2.Військовий квиток
3.Мед Книга
4.Трудова книга
Відхилено! не має документів
 

Микола Мейсон

Генерал НПУ (12)| Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
07.01.24
Повідомлення
118
я Денис Сухарік прошу вас пане генерал надати мені можливість вступити до лав НПУ м.Львів,хочу вступити тому що я вмію захищати масто львів я усвідомлюю свою відповідальність перед Українським народом обіцяю сумліно виконувати свої обов'язки до заявки додаю такі документи як:
1.Паспорт
2.Військовий квиток
3.Мед Книга
4.Трудова книга
Відхилено! не має документів
 
Зверху