Статус
Закрита.

Андрій Хансен

Керівник FORTUNA GTA
Керівник
Реєстрація
23.12.23
Повідомлення
99
Конституція

Конституція - основний закон держави, особливий нормативний правовий акт, що має вищу юридичну силу, визначає державний устрій, регулює утворення представницьких (законодавчих) і виконавчих органів влади, встановлює принципи виборчої системи, фіксує права та обов'язки громадян.


Глава I - Загальні засади
Стаття 1. Західна Україна - незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
Стаття 2. Народ Західної України є носієм влади. Народне волевиявлення здійснюється безпосередньо, або через органи місцевого самоврядування. Ніхто не може узурпувати владу народу.
Стаття 3. Основна влада Західної України поділена на три гілки: законодавча, виконавча, судова.
Стаття 3.1. Законодавчу владу виконує Парламент.
Стаття 3.2. Виконавча влада включає в себе Президента, його заступників та Кабінет Міністрів.
Стаття 3.3. Судова влада включає в себе суди Західної частини України.
Стаття 4. Конституція України має найвищу юридичну силу і застосовується на всій території Західної України. Всі нормативно-правові акти ухвалюються у відповідності до Конституції і не можуть суперечити їй.
Стаття 5. Державна мова Західної України - українська.
Стаття 6. Конституція Західної України набуває чинності з моменту публікації. Може змінюватися або доповнюватися виключно Головним Слідкуючим за Міністерством Юстиції.
Стаття 7. Законами України визначається:
1) Права, свободи та обов'язки люидини і громадянина.
2) Державана мова Західної України.
3) Основні положення створення політичних партій, та їх діяльності.
4) Судова система Західної України.
5) Положення, та повноваження міського самоврядування.


Глава II - Права, свободи та обов'язки людини і громадянина
Стаття 8. Усі громадяни Західної України є рівними у своїх правах. Права, які закріплені у Конституції, невичерпні і не можуть бути анульовані.
Стаття 9. Здійснення прав і свобод жителів Західної України не повинна суперечити правам і свободам інших осіб.
Стаття 10. Громадяни Західної України мають право приєднуватися до політичних партій з метою вираження та захисту своїх інтересів.
Стаття 11. Кожен громадянин Західної України має право на свободу та право вибору.
Стаття 12. Громадяни Західної України мають право на отримання гарантованого робочого місця з оплатою їх праці.
Стаття 13. Кожен громадянин має право голосу.
Стаття 14. Кожен громадянин має право на повагу до його гідності.
Стаття 15. Конституція Західної України гарантує рівні права для Чоловіка та Жінки, у всіх сферах життя.
Стаття 16. Конституція Західної України гарантує рівні права громадян у всіх сферах життя, незалежно від їх національності, статі, раси, мови, релігійних переконань. Обмеження прав громадян за вищезазначеними ознаками заборонені.
Стаття 17. Конституція України гарантує свободу слова, друку, санкціонованих мітингів, з метою зміцнення соціалістичного ладу.
Стаття 18. Громадянам України забезпечується недоторканність особи. У разі вчинення злочину проти цього права, злочинець підлягає покаранню згідно чинного законодавства.
Стаття 19. Кожен громадянин України має право на недоторканність житла, таємницю листування, телефонних розмов, захист своєї честі та гідності. Ніхто не має права на проникнення в житло проти волі громадян, які там проживають, крім випадків, встановлених законом. Прокуратура і Служба Безпеки України має право на прослуховування телефону, на підставі порушення чинного законодавства і за наявності відповідних документів для вчинення цих дій.
Стаття 20. Громадяни Західної України не є військовозобов'язаними. Кожен охочий може вступити до лав ЗСУ за власним бажанням.
Стаття 21. Кожен житель України має право на вільний вибір мови спілкування творчості.
Стаття 22. Конституцією Західної України забороняється застосування катувань та жорстокого, нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження і покарання. Забороняється застосування тілесних покарань. Ніхто не може утримуватися в рабстві. Примусова праця може бути застосована до громадянина тільки на підставі:
-виправних робіт, у вигляді адміністративного стягнення призначеного за рішенням суду;
-виправних робіт, у місцях відбування ув'язнення за порушення кримінального кодексу та інших нормативно-правових актів;
-громадських робіт, у вигляді адміністративного стягнення призначеного за рішенням суду;
Стаття 23. Кожен громадянин Західної України повинен дотримуватися законів і конституції. Незалежно від статусу, раси і статі, кожна особа зобов'язана нести відповідальність за свої дії. Незнання законодавства не звільняє вас від відповідальності, і порушення законів підлягає покаранню відповідно до чинного законодавства. Заборонено виявлення расизму, нацизму, фашизму, антисемітизму, авторитаризму, включаючи диктатуру.
Стаття 24. Кожен громадянин має право на захист у судовому процесі, і в ролі захисника може виступати адвокат або інша уповноважена особа в юридичній професії. У випадку відсутності фінансових можливостей для оплати послуг приватного адвоката, Західна Україна повинна забезпечити державного адвоката для обвинуваченого.
Стаття 25. Проведення мітингу для кожного громадянина Західної України можливе лише за умови попередньої узгодженості його з органами місцевого самоврядування області Західної України.
Стаття 26. Усі мають право на охорону здоров'я і медичну допомогу. Медичні послуги у державних установах надаються громадянам платно.


Глава ІІІ - Органи виконавчої влади
Стаття 27. Президент є головою місцевого самоврядування в певній області Західної України, та виступає в інтересах Західної України.
Стаття 28. Президент є гарантом дотримання Конституції, прав і свободи людини і громадянина.
Стаття 29. Президент обирається на термін 30 днів. Президент має право обиратися на 3 терміни.
Стаття 30. Президент має право призначити свого заступника на посаду Прем'єр-Міністра, за своїм указом або рішенням і за узгодженням зі слідкуючою адміністрацією.
Стаття 31. Президент, Прем'єр-Міністр і Кабінет Міністрів користуються правом парламентської недоторканності на час своїх повноважень.
Стаття 32. Розпоряджатися скарбницею України може тільки чинний Президент Верховної Ради. Використовувати гроші скарбниці дозволено виключно для цілей, яких потребує країна.
Стаття 33. Президент має право: підписувати законопроекти, висувати законопроекти, користуватися правом законодавчої ініціативи, впроваджувати реформи та нововведення для своєї області, оприлюднювати закони та нововведення.
Стаття 34. Президент не може бути притягнутий до відповідальності без вироку суду.
Стаття 35. Прем'єр міністр є виконавчим органом влади, призначеним мером за схваленням адмінської колегії.
Стаття 36. Прем'єр міністр має такі права та обов’язки:
1) Можливість проводити перевірки держ. структур.
2) Видавати укази керівним складом держ. структур.
3) Зобов'язаний стежити за областю, і звітувати перед мером.
Стаття 37. Мер може оголосити режим надзвичайної ситуації, маючи на це підстави, та написавши наказ.
Стаття 38. За надзвичайної ситуації мер є головнокомандувачем з усунення цієї ситуації. Міністр Оборони та Міністр Внутрішніх Справ є першими помічниками в такий час. Усі свої рішення вони зобов'язані погоджувати з президентом.
Стаття 39. Вищим органом виконавчої влади є Кабінет Міністрів Західної України.
Стаття 40. Кабінет Міністрів зобов’язується:
1) Проведення внутрішньої політики для забезпечення незалежності Західної України.
2) Виконання Конституції та чинного законодавства.
3) Розробка та здійснення програм соціального, культурного, військового, економічного розвитку Західної України.
4) Координує роботу міністерств, інших органів виконавчої влади.
Стаття 41. Кабінет Міністрів зобов'язаний звітувати президенту та/або Прем'єр-Міністру і складається з: Міністра Внутрішніх Справ, Міністра Оборони, Міністра Охорони Здоров'я, та інших.
Стаття 42. Прокуратура Західної України є підрозділом міської ради і підпорядковується виключно їй. Робота прокуратури регламентується відповідним законом.
Стаття 43. Адвокатська колегія Західної України є підрозділом міської ради, та підпорядковується виключно їй. Робота адвокатської колегії регламентується відповідним законом.
Стаття 44. За службової необхідності Президент, Прем'єр-Міністр, міністри можуть відвідувати закриті режимні установи відповідно до таких вимог:
1) Для відвідування необхідно повідомити старшого співробітника організації на зміні через службову рацію, назвавши час і мету прибуття.
2) Переміщатися по закритій установі необхідно в супроводі щонайменше одного уповноваженого співробітника цієї структури.
3) Обмежити прохід до певних приміщень допустимо тільки за явної небезпеки життю і здоров'ю.
4) Співробітник може запросити виділити йому місце в офісі структури для вивчення службової документації в рамках перевірки.
5) Міністрам дозволено відвідувати виключно території підконтрольних їм структур.


Глава IV - Верховна Рада Західної України
Стаття 45. Верховна Рада Західної України є законодавчим органом влади.
Стаття 46. Перед вступом на посаду Народного Депутата Західної України, складається присяга.
Стаття 47. Народний Депутат Західної України виконує свої обов'язки та повноваження постійно.
Стаття 48. Народні депутати України не можуть бути притягнуті до юридичної відповідальності за свої голосування чи висловлювання, за виключенням ситуацій з образою, або обманом.
Стаття 49. Парламент Західної України має такі права:
1) Внесення змін в Конституцію Західної України, за ухваленням адміністрації.
2) Ухвалення програм щодо розвитку Західної України.
3) Визначення державних символів Західної України.
4) Прийняття законів
Стаття 50. Голова Верховної Ради Західної України, Перший заступник та заступник Голови Верховної Ради Західної України обирає Верховна Рада із числа своїх членів, та може зняти їх з посад.


Глава V - Недоторканність
Стаття 51. Недоторканність поділяється на два види: парламентська і судова.
Стаття 52. Парламентська недоторканність. Члени парламенту мають право на парламентську недоторканість, що захищає їх від арешту, затримання або притягнення до відповідальності за висловлення своїх думок чи за свої голосування.
Стаття 53. Судова недоторканність. Судді мають право на недоторканність, яка гарантує їх незалежність у вирішенні справ. Судді не можуть бути притягнуті до відповідальності за свої судові рішення.
Стаття 54. Імунітет статусу парламентської недоторканої особи. Особа, яка має статус повністю недоторканої, не може бути допитана, заарештована, затримана, піддаватися особистому обшуку за винятком:
Особа, яка має статус парламентської недоторканності, може бути допитана, заарештована, затримана, піддаватись особистому обшуку за наявності письмового ордера Верховного судді, виданого в разі порушення недоторканною особою законодавства Західної України.
Стаття 55. Статус недоторканності зникає після звільнення особи з міської ради.


Глава VI - Парламент
Стаття 56. Парламент Західної України - орган законодавчої влади. Повноваження визначені Конституцією.
Стаття 57. Після початку роботи парламенту нового скликання, повноваження парламенту минулого скликання припиняються.
Стаття 58. Термін дії скликання парламенту дорівнює терміну президента. Скликання може бути розпущене за рішенням адміністрації внаслідок невиконання парламентом покладених на них обов'язків, під час обрання нового мера, і з низки інших причин, що встановлюються адміністрацією.
Стаття 59. За посягання на честь і гідність Парламенту винні особи притягуються до відповідальності на підставі закону.
Стаття 60. Парламент Західної України має такі права:
1) Внесення змін в Конституцію Західної України, за схваленням адміністрації.
2) Ухвалення програм щодо розвитку області.
3) Визначення державних символів Західної України.


Глава VII - Місцеве самоврядування
Стаття 61. Для вирішення питань серед громадян області існує Міське самоврядування.
Стаття 62. Міське самоврядування може приймати рішення, видавати накази обов'язкові до виконання у області, дотримуючись чинного законодавства.
Стаття 63. Рішення які не є у повноваження Міського самоврядування, міський голова повинен передати до Верховної Ради Західної України.


Глава VII - Судова система
Стаття 64. Судова система України - це комплекс взаємопов'язаних органів, які відповідають за здійснення правосуддя в Західній Україні. Основною метою судової системи є забезпечення правосуддя та захист прав і свободи громадян.
Стаття 65. У винесенні вердикту, Суд опирається на чинне законодавство Західної України.
Стаття 66. Кожен громадянин має право на подання позовної заяви до Суду.
Стаття 67. Конституцією Західної України передбаченні такі види судів:
1) Верховний Суд
2) Апеляційний Суд
3) Обласний Суд
4) Антикорупційний Суд


Глава VIIII - Державні символи України
Стаття 68. Державний прапор України - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.
Стаття 69. Герб України - тризуб, що має символіку вічної незалежності.
 
Статус
Закрита.
Зверху