Розглянуто Fortuna GTA | Заяви на посаду Лідера Організації "Національна Поліція м.Львів

Статус
Закрита.

Андрій Хансен

Керівник FORTUNA GTA
Керівник
Реєстрація
23.12.23
Повідомлення
99
Відкриті заявки на посаду Генерала НПУ м.Львів
Якщо ви не підходите по критеріям нижче - ваша заявка буде відмовлена.

Вимоги від кандидата:


Мати Discord, Telegram з відкритими особистими повідомленнями.
Кандидату на посаду лідера повинно бути 15+ років (є виключення).
Мати базові знання про роботу фракції та розуміти її діяльність.
Не мати за історію гри блокувань за критичні порушення.
Мати Role Play NickName за формою Ім'я_Прізвище.
Знати правила лідерів/правила серверу/правила організацій.
Мати можливість приділяти в день 3 години для гри.
Мати бажання працювати в колективі, та вміння комунікувати з людьми.
Мати базові знання про роботу фракції та розуміння її діяльності.
Мати мікрофон.

Форма подачі:
1.Ваш ігровий NickName:
2.Чи ознайомлені ви з правилами лідерів?:
3.Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?:
4.Чи був у вас досвід на посаді лідера?:
5. Ваше справжнє прізвище та ім'я:
6.Ваш тег в Telegram:
7.Ваш логін в Discord:
8.Ваш справжній вік:
9.Які в вас є ідеї для фракції:
10.Чому саме ви повинні зайняти посаду лідера?:
11.Місто в якому живете:

12. Посилання на схвалену Role Play біографію:
 

Максим Адамс

New member
Гравець ?
Реєстрація
26.03.24
Повідомлення
5
Форма подачі:
1.Ваш ігровий NickName:Максим Адамс
2.Чи ознайомлені ви з правилами лідерів?:Так
3.Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?:Так
4.Чи був у вас досвід на посаді лідера?:Так
5. Ваше справжнє прізвище та ім'я:Максим
6.Ваш тег в Telegram:mad:tG_velya_TG
7.Ваш логін в Discord:forex_mta
8.Ваш справжній вік:13(прошу виключення)
9.Які в вас є ідеї для фракції:Хочу допомагати нашому народу
10.Чому саме ви повинні зайняти посаду лідера?:Хочу бути добрим лідером
11.Місто в якому живете:Полтава

12. Посилання на схвалену Role Play біографію:Нема
 

Максим Пуля

New member
Гравець ?
Реєстрація
22.03.24
Повідомлення
49
1.Ваш ігровий NickName:Максим Пуля(прошу схвалити так як я сапорт та Фортуні і мені в грі змінили нік нем а на форумі неможу)надійсь зрозумієте мене
2.Чи ознайомлені ви з правилами лідерів?:так
3.Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?:так
4.Чи був у вас досвід на посаді лідера?:так
5. Ваше справжнє прізвище та ім'я:Щерба Максим
6.Ваш тег в Telegram:mad:Maxim_100101
7.Ваш логін в Discord:max1m0296
8.Ваш справжній вік:14(прошу виключеня)
9.Які в вас є ідеї для фракції:1.зроблю легеньку сестему підвищень2.тренуваня3.лекції4.премії5.МП РП ГРП 6.блок пости т.д
10.Чому саме ви повинні зайняти посаду лідера?:я адеватний розумний
11.Місто в якому живете:Хмельницький

12. Посилання на схвалену Role Play біографію:https://forum.fortuna-gta.com.ua/threads/rp-biografija-maks-pulja-bed-kop.1292/
 
Останнє редагування:

Микола Мейсон

Генерал НПУ (12)| Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
07.01.24
Повідомлення
118
1.Ваш ігровий NickName:Микола Федоров
2.Чи ознайомлені ви з правилами лідерів?:так
3.Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?:так
4.Чи був у вас досвід на посаді лідера?:так
5. Ваше справжнє прізвище та ім'я:Микола Федоров
6.Ваш тег в Telegram:https://t.me/Mikola1113
7.Ваш логін в Discord:Mikola1
8.Ваш справжній вік:13(прошу виключеня будь ласка бо в мене був досвід добре знаю рп та завжди учусь чомусь новому)
9.Які в вас є ідеї для фракції:я хочу щоб в нашій країні була така фракція як Національна Поліція України тому хочу проводити набори цікаві лекції тренеруваня проводити тренеруваня з фракцією такою як СБУ хочу щоб нашим співробітникам було затишно у нашій фракції а саме Національна поліція України будемо робити блок пости та перевіряти громадян Буде зробляна система премій [Система премій] бути на 1 тренерувані премія 50.000грн бути на 1 лекції 30.000грн бути на спільному тренерувані з фракцією премія 100.000грн также нова система підвищеня буде [Система Підвищеня] з 1-2 званя Здати присягу Здати Статут Здати коди та тен коди з 2-3 званя здати міранду правила затриманя особи та здати керівничий склад відстояти на КПП 20хв з 3-4 званя затримати 1 злочинця скласти 4 штрафа виїзд на виклик 1 раз здати графік роботи з 4-5 званя вийхати на виклик 2 рази скласти 5 штрафів бути на 1 тренерувані (также за це буде премія) здати субординацію затримати 2 злочинця з 5-6 званя 8 штрафів скласти 2 тренеруваня бути виїзд на 3 виклика з 6-7 затримати 2 злочинця званя провести 3 тренеруваня на любу тему провести 4 лекції на тему Субординація Графік роботи Коди та тен коди міранда 10 штрафів скласти з 7-8 званя провести 5 тренерувань на любу тему 6 лекцій на любу тему 3 допомоги на наборі 11 штрафів скласти 3 затриманя [К/Д на підвищеня] з 1-2 нема К/Д з 2-3 1 день К/Д з 3-4 званя 1 день К/Д з 4-5 званя 2 дня К/Д з 5-6 званя 3 дня К/Д з 6-7 3 дня К/Д з 7-8 званя 4 дня К/Д ще хочу зробити підрозділи:


"Академія" (АКПП) - в контексті національної поліції України зазвичай вказує на освітню установу, яка здійснює підготовку майбутніх поліцейських. Ця установа може мати назву "Національна академія внутрішніх справ" або "Національна поліцейська академія".Основні завдання та функції академії включають: Підготовка кадрів: Академія забезпечує професійну підготовку майбутніх поліцейських, включаючи навчання законів, процедур, технічних навичок та етичних стандартів, необхідних для служби в поліції.Підвищення кваліфікації: Академія може проводити курси та семінари для підвищення кваліфікації вже працюючих поліцейських з метою оновлення їх знань та навичок у відповідності з сучасними вимогами та технологіями. Наукові дослідження: Академія може здійснювати наукові дослідження з різних аспектів правоохоронної діяльності для підвищення ефективності та ефективності поліцейської роботи.



"Управління патрульної поліції" (УПП) - є важливим компонентом Національної поліції України.

Основні завдання УПП включають: Патрулювання вулиць і доріг: Поліцейські патрулюють вулиці та дороги для забезпечення громадського порядку і безпеки громадян. Вони відстежують потенційно небезпечні ситуації, втручаються у конфліктні ситуації та вживають заходів для їх урегулювання. Взаємодія з громадськістю: Поліцейські встановлюють та підтримують позитивні стосунки з громадськістю. Профілактика злочинності: Поліцейські здійснюють профілактичну роботу, щоб запобігти вчиненню злочинів. Вони патрулюють зони з високим рівнем кримінальності, відстежують підозрілу діяльність та вживають заходів для попередження злочинів. Допомога на дорогах: Поліцейські УПП надають допомогу водіям на дорогах, врегулюють дорожньо-транспортні пригоди, контролюють дотримання правил дорожнього руху та попереджають порушення.Управління патрульної поліції відіграє важливу роль у забезпеченні громадської безпеки та виконанні завдань Національної поліції України зі збереження громадського порядку і захисту прав громадян.


"Головне слідче управління" (ГСУ) - це відділ, який зазвичай відповідає за виконання різних адміністративних, керівних та стратегічних функцій у рамках поліцейського відомства.

Ось деякі можливі функції ГСУ: Керівництво та стратегічне планування: ГСУ може бути відповідальним за розробку стратегій та планів дій для поліції в цілому або для конкретних сфер її діяльності. Адміністративна підтримка: Вона може забезпечувати адміністративну підтримку для різних аспектів роботи поліції, включаючи кадрові питання, бюджетування, звітність тощо. Зв’язки з громадськістю та іншими установами: ГСУ може вести взаємодію з громадськістю, ЗМІ, іншими правоохоронними органами та іншими органами влади для забезпечення співпраці та обміну інформацією. Точні функції та обов’язки ГСУ можуть варіюватися залежно від конкретних потреб та організаційної структури поліції в різних регіонах.


"Департамент внутрішньої безпеки" (ДВБ) - Це підрозділ, який зазвичай відповідає за забезпечення внутрішньої безпеки в поліцейському відомстві.

Основні завдання та функції ДВБ можуть включати: Контроль за дотриманням етичних та професійних стандартів: Департамент внутрішньої безпеки відповідає за внутрішнє розслідування і вирішення скарг на поведінку поліцейських, включаючи можливі випадки корупції, зловживання владою та інші порушення. Департамент може вести діяльність з контррозвідки, спрямовану на запобігання проникненню ворожих агентів у поліцейське відомство та захисту конфіденційної інформації. Безпека персоналу та об’єктів: Департамент може відповідати за забезпечення безпеки персоналу поліції, службових приміщень та об’єктів, включаючи розробку та реалізацію заходів безпеки. Співпраця з іншими правоохоронними органами: Департамент може співпрацювати з іншими правоохоронними органами та службами безпеки для обміну інформацією та координації спільних заходів з підтримання безпеки.


"Корпус Оперативно-Раптової Дії" (КОРД) - є спеціальним підрозділом Національної поліції України. Цей підрозділ спеціалізується на виконанні надзвичайних завдань, реагуванні на терористичні загрози, злочини важкого та особливо небезпечного характеру, а також на здійсненні оперативно-спеціальних заходів.

КОРД має високий рівень підготовки та спеціального озброєння та забезпечує оперативну реакцію на складні та критичні ситуації. Основні завдання та функції КОРД включають: Боротьба з тероризмом та злочинами особливо небезпечного характеру: КОРД здійснює операції з ліквідації терористичних угруповань, затримання найбільш небезпечних злочинців та проведення спеціальних операцій по боротьбі зі злочинністю. Реагування на надзвичайні ситуації: КОРД бере участь у реагуванні на надзвичайні ситуації, такі як заручникові кризи, гібельні ДТП, терористичні атаки тощо. Здійснення спеціальних операцій: Підрозділ проводить оперативно-спеціальні заходи з виконання різних завдань, таких як затримання небезпечних злочинців, розкриття складних кримінальних справ тощо. Підтримка громадського порядку та безпеки громадян: КОРД забезпечує підтримку громадського порядку та безпеки громадян у критичних ситуаціях та надзвичайних випадках. Співпраця з іншими правоохоронними органами: КОРД співпрацює з іншими підрозділами національної поліції та іншими правоохоронними органами для координації спільних дій у випадку критичних ситуацій. КОРД є ключовим елементом системи правоохоронних органів України та відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки та порядку в країні.

10.Чому саме ви повинні зайняти посаду лідера?:тому що в мене є досвід дуже добре знаю рп та завжди учусь чомусь новому та я адекватний вмію поводити себе з співробітниками
11.Місто в якому живете:Село Ширяєво
12. Посилання на схвалену Role Play біографію: (якщо на лідера не можна то я готовий на зам лідера пройти обзвон але дуже прошу допустити до обзвону на лідера буду дуже благодарен з повагою Микола Федоров!)
 
Останнє редагування:

Олексій Черевач

New member
Гравець ?
Реєстрація
31.03.24
Повідомлення
19
1.Ваш ігровий NickName:
Олексій Черевач
2.Чи ознайомлені ви з правилами лідерів?:
Так!

3.Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?:
Так!

4.Чи був у вас досвід на посаді лідера?:
Ukraine GTA:
2 рази L - ЗМІ
Полковник НПУ м.Дніпро
Підполковник 6 разів

5. Ваше справжнє прізвище та ім'я:
Олексій Черевач

6.Ваш тег в Telegram:
тик

7.Ваш логін в Discord:
konach#4392

8.Ваш справжній вік:
16

9.Які в вас є ідеї для фракції:
1 - Налагодження та новітня система змін , професійної роботи партнерського спрямування структур МВС.
2 - Перевірка знань/організація перевірок ;
3 - Новітня система заходів/лекційних занять/конф.засідання;
4 - Активна боротьба органу"ГУБКОЗ".
5. Створення нового підрозділу "ГПАД";
6.Інформування на день (які цілі , мета , оголошення , запитання , обговорення важливиї питань) ;
7.Створення особистого документу "Характеристика" співробітника НПУ м.Львів
8. Співпраця з міжнародними партнерами та колегами українського товариства "ЗСУ" Зброї та техніки.
9. Співпраця та створення кадрового відділу та центру допомоги з соціального захисту " Центр Допомоги "
10. Реалцізація та надання прав свободи та допомоги населенню з низьким соціальним статусом.
11. Контроль державних підприємств та структур , як гарант захисту та свободи від шахрайств.
12. Гарант підняття рівня безпеки життя , людей прибувши з різних областей та країн партнерів.
13 - Внесення відповідних змін служби з організації захисту громадян та осіб вищої ланки, після набуття чинності нормативно-правових актів щодо реформування державного права.
Розробимо нову систему для СБУ. В тому плані що підгонимо підрозділи під реалії НПУ
14 Розробимо і підгонимо під реалії щоб відіграти центральне управління НПУ
15 . Зробимо упор на ролеплей склад фракції, де кожний гравец фракції зможе більше поринути в складову НПУ
16. Розробимо нову академію НПУ де гравці фракції зможуть пройти грамотне навчання на роль оперативника НПУ
17. Ведемо ведення топиков для НПУ. Приклад: What is the law?
18. Розробимо нові гайди для фракції СБУ щоб кожен гравець знав як правильно відігрувати роль оперативника із НПУ.
19. Підгонимо форум під зручний формат де кожен працівник НПУ зможе знайти швидко потрібну інформацію і головне - доступно.
20. Почнемо взаємодію з іншими держ фракціями - де буде цікаво кожному гравцю.
21. Почнемо взаємодію з кримінальним сегментом серверу, а також покажемо грамотну гру як закривати кримінальний сегмент серверу.
22. Фракція буде виступати в ролі допомоги в ролеплей складі серверу, де кожен гравець серверу зможе навчитися у нас грамотно, а головне красиво відігрувати свою роль.

10.Чому саме ви повинні зайняти посаду лідера?:
Компетентний
Комунікабельний
Великий досвід
Маю чудовий онлайн

11.Місто в якому живете:
Черкаська обл. м.Сміла

12. Посилання на схвалену Role Play біографію:

тик
 
Останнє редагування:

Владислав Флоренс

ГС Держ | Fortuna GTA
Адміністратор
Реєстрація
12.03.24
Повідомлення
96
Вітаю вас шановні гравці переглянувши ваши заяви веношу вердикт!

Схвалені кандидати:

- Олексій Черевач -

Відмовлені кандидати:

- Максим Адамс -

[Причина - Замалий вік + немає біо]

- Максим Пуля -

[Причина - Біографія бет коп]

Микола Федоров

[Причина - Замалий вік]




Інформація:
Обдзвон на посаду лідера організації НПУ м.Львів відбудеться 31.03.2024 о 21:20. З Тех.Причин обдзвон може бути перенесений. Всім схваленим кандидатам бути в каналі очікування обдзвону до його початку за 10хв. Також зробити Nick name по наступній формі: [К/L НПУ Л] Nick name


Всім бажаю вдачі!
Слава Україні!
 
Статус
Закрита.
Зверху