Зачинено Керівнику // Відновлення в посаді

Статус
Закрита.

Мішель Вільямс

New member
Гравець ?
Реєстрація
23.06.24
Повідомлення
6
Нікнейм адміністратора: Владислав Котов
Особистий нікнейм: Мішель Вільямс
Суть скарги: Вітаю пане Керівник, я колишня ГА цього серверу, Дарина Кондратюк. Я хочу відновитись в посаді, на Заступника ГА, маю досвід. Написала ГА, про відновлення, сказала що відновить на посаду Ігр. Помічника, але дивіться, зрівняти інші проекти з Фортуною, Головних Адміністраторів/ЗГА, ГС/ЗГС та іншу адміністрацію, відновлюють або на ту ж посаду, або на посаду 1 посаду нижче. Наразі, відповідають що тільки на Ігр. Помічника. Якщо так зрівняти, якщо у Керівництва проекту, була хороша репутація, і його відновлюють на Ігр. Помічника, як мінімум це не є адекватним, як на мою думку. Коли є людина, яка може допомагати в розвитку, набирати адміністрацію, та інше, чому б її не відновити на ту посаду, або на посаду нижче? Тим паче, посада ЗГА вільна. Я б могла її зайняти, на випробовуваний термін. Дати шанс, це не така тяжка справа. Пане Керівник, я думаю ви мене почуєте, та зробите хочаб якийсь висновок. Я розумію, що посада ЗГА це Керівництво, та там стоять перевірені люди. Але всеж таки, якщо б я була не перевіреною, я б не стояла на посаді, при Кондратюку. Зробіть правильне рішення. Також я я не кажу, щоб мене відновлювали саме на зГА, якщо не довіряєте. Хочаб на якусь посаду ГС Держ. Пане Керівник, я сподіваюся на ваше розуміння , та солідарність. Дякую
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): -
Дата походження: 31.07.24
 

Мішель Вільямс

New member
Гравець ?
Реєстрація
23.06.24
Повідомлення
6
Прохання, якщо буде створено висновок, по повернення мене на посаду вище чим Ігр. Помічник, відпишіть свій телеграм в цій скарзі, для того щоб з вами зв'язатись.
 

Владислав Котов

Керівник проекту
Гравець ?
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
83
Вітаю, почнемо з початку:
1. ЗГА вже обраний
2. з приводу відновлення, на такі посади як головний адміністратор, заступник головного адміністратора, ніхто не відновлює
3. Хочу зауважити що вам давали шанс ще на MetaUkraineGta, але не скористувались цим шансом
4. Ви вже були тут і КТП і ГА, але все одно або вас знімають або ви самі уходите, хоча пишете що хочете допомагати, бігати з проекта в проект, де вам дадуть посаду, ну таке собі.
5. Я вам казав і кажу ще раз, хочете посаду починайте з ігрового помічника, наразі для того щоб вам дати якусь посаду, в мене немає довіри, як у інших адміністраторів, через ваше ставлення до всіх посад.
6. Якщо ви дійсно хочете допомагати проекту а не тільки на словах, то очікую вас на посаді ігрового помічника


Зачинено
 
Статус
Закрита.
Зверху