Розглянуто Кирил Дзядевич//Bad COP

Статус
Закрита.

Кирил Дзядевич

New member
Гравець ?
Реєстрація
19.12.23
Повідомлення
2
І. Народження, дитинство та початкова школа
Народився Кирил 11.01.2000 у сім'ї науковців. Був у нього і брат близнюк-Едуард. Жили вони у місті Києві.

Дитинство у Кирила було досить веселе та цікаве. Навідміну від багатьох він з братом любили вчитися. І кожен клас з 1 по 8 вони закінчували з Похвальним листом.
Кирил дуже любить плавати та грати у волейбол. В школі у них була крута команда по волейболу. Кирил хотів стати чемпіоном України з плавання. Спочатку в школі всі дразнили Кирила і його брата, бо вони були. як дві краплі води. Діти завжди підходили і питали: "Хто ти?". Це дуже ображало Кирила. Майже кожен день він приходив додому весь в сльозах. Мама намагалася пояснити, що діти просто не розрізняють хлопчиків, але брати не вірили. Згодом через 2 роки все змінилося, у Кирила з'явилося багато хороших друзів з якими він гуляв після школи. Іноді були і погані моменти, а так все було цілком добре.

ІІ. Жорстока зрада
У Кири
ла з братом з 1 класу була подруга. Разом з нею і іншими друзями вони грали на вулиці. Дружба йшла все вище і вище. Так продовжувалось 2-3 роки. Але в один момент приходить Софія до школи і починає ображати хлопців. А саме: дражнити, називати не по імені, а по прізвищу, бити, погрожувати, обзивати... Друзі посварились.
В цей же час у Кирила з братом з'являється нова ідея: Відкрити класне ФБР(федеральне бюро розслідувань). До ФБР доєднується Аріна ще одна подруга Кирила, і вони відкрили справу на Софію. За півтора роки агенти змогли закрити справу з достатньою кількістю доказів проти Софії. Суд ФБР постановив, що Софія зрадниця. Це рішення було ухвалене тому, що раніше Софія була за одне з Кирилом, а потім почала ображати. Але після цього з'явилась ще одна справа, в якій був головним я. Мені запропонували гроші, щоб я не притягував людину до відповідальності. Я взяв гроші та пішов. Це був перший хабар Кирила


ІІІ. Юнацтво

У 8 клас Кирил з братом поступили у найкрутішу школу України- Фізико-математичний ліцей при університеті ім. Т.Г.Шевченка. Там провчилися 3 роки до 11 класу. Навіть у цій школі зі складною навчальною програмою вони все одно закінчили всі 3 класи з Похвальним листом, а школу з золотою медаллю. Друзів було ще більше ніж в початковій школі. Тут всі один одному допомагали, підказували, вітали з перемогами і успіхом і співчували з проблем. Але корупція тільки починалася. Після закінчення школи шляхи рідних братів розійшлись. Кирил пішов вчитися на медика, а Едуард на вірусолога. Після 6 років навчання він вивчився за спеціальністю лікар-терапевт і отримав диплом лікаря, але не пішов працювати лікарем. Він пішов служити до лав ЗСУ, бо почалася війна. Там він завів нових друзів та зустрівся з братом.

ІV. Служба в ЗСУ та НПУ
В ЗСУ коли Кирил з братом стали 2 рангом вони подали заяву на інструктора НК і зовсім забули про амбіції з плавання. Заяву на інструктора схвалили. Довго йшов кар'єрний шлях інструктора. Багато часу приділяли молодшим по званню. Потім одного прекрасного дня, Генерал Євген Антонюк назначає мене на Підполковника. Через тиждень на полковника. Що це: блат чи довіра, а може корупція? І справді тут Кирил трохи дав грошей. 50.000 грн. Це був найбільший хабар. Але через рік генерал пішов і я за ним.



1670054840872.png




.

V.Служба в СБУ
Через день я підписав контракт про службу в СБУ. Прослув лекції та здав іспити. 3 дні я стажерувався в академії, в цей час вони їздили з напарником на розвідку, і на тренування. І коли прийшов час вибирати підрозділ постало важке запитання: ДБР чи ЦСО "А". Все-таки я вибрав ДБР. Бо тут можна добряче підзаробити, подумав я. Пройшла перша справа, потім друга, а хабарі все більше і більше. Потім купуєш собі авто "Mercedes Benz"

1670054885624.png



VI. Наші дні


Схема корупції накрилася, відсів Кирил строк, але менший за те що признався сам і продав авто. Потім Кирил пішов працювати в Поліцію Харкова. Кирил сказав: "Не маю намірів займатися корупцією, але це принаймні тільки зараз. А що далі буде побачимо..."
 

Джозеф Брукс

Active member
Гравець ?
Реєстрація
02.01.24
Повідомлення
127
Вітаю дуже цікава біографія схвалено(y)✅
 
Статус
Закрита.
Зверху