Розглянуто Олексій Громов та також клан Matsumota / багато разове DM та оск також зволживання порушеннями правилу серверу

Статус
Закрита.

Самурайчик Абдугуашвили

New member
Гравець ?
Реєстрація
07.04.24
Повідомлення
13
1.Особистий нік-нейм: Катана Хутагер.
2.Нік-нейм адмірістратора: Олексій Громов ,Тьома Ангел ,Максон Матсумота.
3.Суть скарги:Данний адміністратор кожного разу DM(ив) коли я був не в клані та також клан Matsumota як для мене дуже багато порушень.
4.Відео: *клац* упом родн + дм *клац* *клац* *клац*

5.Дата та час порушення: 28.06.2024.
 

Максон Стоун

ЗГА
Гравець ?
Реєстрація
22.05.24
Повідомлення
36
Вітаю шановний гравець!

Поперше, Олексій Громов в той час був у відпустці.


Подруге на 1 відео видно як ви начали обзивати гравця, та ви начали першими його дмити.

На 2 відео вас дійсно задбшили, але оск батьків ви запровукували, а саме ви забагоюзили авто гравця.

На 4 відео не весь фрапс.


Відео були зняті лише за 1 день, а це рахується як злив клану перед битвою за картелем!
 

Деня Прада

Member
Гравець ?
Реєстрація
05.01.24
Повідомлення
82
Вітаю шановний гравець!

Поперше, Олексій Громов в той час був у відпустці.


Подруге на 1 відео видно як ви начали обзивати гравця, та ви начали першими його дмити.

На 2 відео вас дійсно задбшили, але оск батьків ви запровукували, а саме ви забагоюзили авто гравця.

На 4 відео не весь фрапс.


Відео були зняті лише за 1 день, а це рахується як злив клану перед битвою за картелем!
Вітаю, хоч я із Катаною у враждібних відносинах але! у 1 відео видно як Громов дам 3 тички що вважаються ДМом та Провокував та ображав! У 2 відео ви почали ДБшити але оправдатися за образу батьків неможливо!!! Громов повинен понести покарання у вигляді бану! Також переглянувши відео можна побачити що було неоднаразове РК зі сторони Громова, За це на мою думку отримати покарання повинні Громов та Катана бо від нього також були порушення!
 

Владислав Котов

Керівник проекту
Гравець ?
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
85
Олексій Громов, отримає покарання у вигляді бану на 7 днів по причині образа батьків, Катана Хутагер. отримує покарання у вигляді jail 60 по причині дм

Розглянуто
 
Статус
Закрита.
Зверху