Статус
Закрита.

Яна Цист

New member
Гравець ?
Реєстрація
01.06.24
Повідомлення
6
  1. Нікнейм адміністратора: Paradoxx
  2. Особистий нікнейм:Яна Цист
  3. Суть скарги:За неділю в них образовалось 427 лямів, пройшов слух що дані соклановці, создавали с VPN, аккаунти та накручували собі гроші,або с комп*ютерів своїх
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):Не зможу вони вже на кортелі.
  5. Дата походження:02.06.24
 

Самурайчик Абдугуашвили

New member
Гравець ?
Реєстрація
07.04.24
Повідомлення
13
Друг понимаешь что если у тебя нету док-в что это делали мы то смысл ты сейчас жалобу пишешь? Объясни пожалуйста ,или ты просто завидуешь что мы за неделю вышли на картель и забрали а ты за всю свою жизнь не забирал картели.
 

Денчик Правда

New member
Гравець ?
Реєстрація
31.05.24
Повідомлення
4
Вітаю, я хочу побачити ваші докази, особисто я попросив у своїх друзів завантажити данний проєкт, вони позаходили та я не маю поняття чи всі інсталювали чи деякі прибігли до якихось способів, та якщо так зайти у любий клан та накрутити гроші 💸 то клан удаляти буде нечесно бо лідер не має про це жодної інформації, так само і зі мною!
 

Яна Цист

New member
Гравець ?
Реєстрація
01.06.24
Повідомлення
6
Вітаю, я хочу побачити ваші докази, особисто я попросив у своїх друзів завантажити данний проєкт, вони позаходили та я не маю поняття чи всі інсталювали чи деякі прибігли до якихось способів, та якщо так зайти у любий клан та накрутити гроші 💸 то клан удаляти буде нечесно бо лідер не має про це жодної інформації, так само і зі мною!
Якщо ви не мали інформацію, я думаю справедливо буде списати ті гроші які накрутили.
 
Статус
Закрита.
Зверху