Зачинено Після того як я зайшов нечайно з двух девайсів почало спавнити в той момент та зникати все що я грав після того

Статус
Закрита.

sima4ok7

New member
Гравець ?
Реєстрація
27.12.23
Повідомлення
2
Сервер 1
Імя Святослав Сімс
Не зрозумілий баг який відбиває заохочення грати далі...
Після того як я зайшов нечайно з двух девайсів на один акаунт. При вході в гру мене спавнить в той момент а всі матеріальні гроші та авто пропадають.
Що роботи? Я закріплю відео запись з стріма того момента. Вибачаюсь за різні картинки хочу щоб ви побачили все без монтажу. Якщо не допоможете то просто не буду грати більше в ваш проект)
 

Вкладення

  • Screenshot_20231227_051339_com.zhiliaoapp.musically.jpg
    Screenshot_20231227_051339_com.zhiliaoapp.musically.jpg
    486.4 КБ · Перегляди: 3

sima4ok7

New member
Гравець ?
Реєстрація
27.12.23
Повідомлення
2
Сервер 1
Імя Святослав Сімс
Не зрозумілий баг який відбиває заохочення грати далі...
Після того як я зайшов нечайно з двух девайсів на один акаунт. При вході в гру мене спавнить в той момент а всі матеріальні гроші та авто пропадають.
Що роботи? Я закріплю відео запись з стріма того момента. Вибачаюсь за різні картинки хочу щоб ви побачили все без монтажу. Якщо не допоможете то просто не буду грати більше в ваш проект)
В друга тапер таке саме. Гроші пропали з рівнем. Машини залишилися та промокоди можна активувати знову та знову
 
Х

Хоакен Джокер

Guest
Сервер 1
Імя Святослав Сімс
Не зрозумілий баг який відбиває заохочення грати далі...
Після того як я зайшов нечайно з двух девайсів на один акаунт. При вході в гру мене спавнить в той момент а всі матеріальні гроші та авто пропадають.
Що роботи? Я закріплю відео запись з стріма того момента. Вибачаюсь за різні картинки хочу щоб ви побачили все без монтажу. Якщо не допоможете то просто не буду грати більше в ваш проект)
Вітаю шановний гравець
Цей баг буде виправлено очікуйте
Приємної гри на Fortuna GTA

Закрито
 
Статус
Закрита.
Зверху