Статус
Закрита.

Максим Олександрович

New member
Гравець ?
Реєстрація
06.07.24
Повідомлення
1
Вітаю мої пропозиції що до покращеня гри


Для початку при запуску гри застарілий інтерфейс а топто зимній, переробити на літній більш приємніший для очей
--------------------------------------------------------------------------------------
Потім економіка
любий гравець може пограти пару годин вього добитися і покинути проект, тому я придлогпю зменшини пейдей та заробітню плату, так само і призи за промокоди, після покращеня економіки гравцям буде цікавіше розвиця першими на проекті і вона на довгенько затримаюця.
---------------------------------------------------------------------------------------
теперки перейдемо до самої механіки гри

для початку потрібно попрацювати над фракційними організаціями, потрібно зробити щоб було приємно працювати
з СБУ все добре, но ось в фракції міська рада м. луцьк дуже пагано в них немає своєї текстури будівлі треба доробити((,
також потрібно доробити ДКВС там теж не все добре,
---------------------------------------------------------------------------------------

Хотілося звернути увагу на текстури деяких будівель, наприклад средього автосалону текстура якогось приміщення магазину одягу і так далі,
За детальними подробицями або яб міг чимось допомогти напишіть мені в діскорд
 

Владислав Котов

Керівник проекту
Гравець ?
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
85
Вітаю, з приводу економіки, фортуна йде як бонуска, але передам власнику можливо будуть якісь зміни щодо бонусу. З приводу механіки теж передам, та скоріш за все незабаром всі недоліки виправимо, для комфортної гри. Дякую вам за ваші пропозиції
 
Статус
Закрита.
Зверху