Відмова Рп біо | На бед копа

Статус
Закрита.

Ростислав Пшик

ГС Держ | Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
24.05.24
Повідомлення
25
## РП біографія Бед Копа

Ім'я: Ростислав Пшик

Вік: 26 років

Зовнішність: Брунатне волосся, що починає сивіти, зазвичай розпатлане. Зелені очі, що випромінюють байдужість до світу. П'ятиденна щетина. На обличчі застигла гримаса скептицизму. Одягається просто - старі джинси, потерта футболка та шкіряна куртка.

Професія: Поліцейський, 10-й відділок, патрульний

Біографія:

Костянтин Бєлов, або просто "Бєд", як його називали в районі, завжди жив на межі. Народився в неблагополучному районі, дитинство провів на вулиці, вчився в школі "для особливо обдарованих", де його вчили тільки дрібним крадіжкам та вуличному життю.

Закони Бєд не шанував, але його завжди тягнуло до правосуддя, хоч і кривого. Коли йому виповнилось 18, він пішов в поліцію, сподіваючись очистити світ від злочинців.

Його наївність швидко розвіялась. Бєд побачив, як працює система зсередини. Корупція, хабарництво, безкарність - все це стало його реальністю.

Він спробував боротися, але швидко зрозумів, що він - один проти всієї системи. Його спроби були марними, його попередження ігнорувалися, його зусилля підривалися. Згодом Бєд змінився. Він став цинічним, розчарованим і байдужим.

Тепер він просто виконує свою роботу, роблячи тільки те, що вигідно йому самому. Він бере хабарі, покриває злочинців, або ж навпаки, заарештовує їх, залежно від того, хто йому більше платить. Він переконаний, що він - один з небагатьох, хто не боїться "грати за правилами".

Бєд - це живий парадокс. Він - злочинець, який працює в поліції, але він - також і герой, який рятує людей від справжньої небезпеки. Він - людина, що загубилася в лабіринті власної моралі. Він - Бєд, і він ніколи не зміниться.

Особливості:

· Не вірить нікому. Його досвід навчив його, що всі люди - лицеміри, а світ - злочинний.
· Цінність людського життя для нього нічого не означає. Він вважає, що всі люди - пішаки в грі, і він - просто один з них.
· Не боїться бруду. Він готовий забруднити свої руки, якщо це принесе йому користь.
· Іноді може проявити співчуття. Його цинізм - це броня, що захищає його від світу, але іноді під нею можна помітити людські риси.
· Він хороший стрілець. Його навички з вогнепальної зброї, отримані ще на вулиці, дозволяють йому виживати в небезпечних ситуаціях.

Ціль:

· Вижити. Бєд не прагне кар'єри чи слави. Його мета - просто пройти через життя, досягнувши власної вигоди.

Приклади діалогів:

· З іншими поліцейськими: "Хлопці, вибачте, але сьогодні у мене важливий день. Не хочу вас втягувати в свої проблеми."
· З злочинцями: "Ти знаєш, що не можеш боротися з системою? Або ти з нами, або ти проти нас."
· З пересічними людьми: "Це не мої проблеми. Звертайся до когось іншого."
 

Микола Мейсон

Генерал НПУ (12)| Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
07.01.24
Повідомлення
118
Вітаю! Відмовлено
Малий обсяг біографії
 
Статус
Закрита.
Зверху