Схвалено RP Bio | Олексій Черевач

Олексій Черевач

New member
Гравець ?
Реєстрація
31.03.24
Повідомлення
19
Прізвище Ім’я По-батькові (ПІБ):Черевач Олексій Іванович
Стать:Чоловік
Мати - Ірина
Батько - Владислав
Зріст та вага: Зріст-190 вага-83
Дата народження: 09.05.1998
Вік: 25
Місце народження: Харків
Національність: Українець
Місце проживання: Харків
Захоплення: Таеквон - до
Сімейний стан: Не одружений
Статура: Підкачаний
Колір очей: Зелений
Зачіска: Рижа
Відмітні знаки: На обличчі подряпина


Дитинство:
1691499028477.png
Олексій народився в дуже гарному місті Харків з великою кількістю можливостей, в сімї вчителів. Батько був вчителем фізики а мати вчителем математики. Вони постійно працювати та покидали Олексійка на любу бабусю. Тому сім'я була досить забезпечена. Так як бабуся була теж в минулому вчитель вона вчила Олексія читати, писати, а як він пішов в перші класи то вчила також шкільний матеріал. Через велику турботу бабусі та вчителів Черевач ріс доволі зразковим хлопчиком гарно вчився, слухався батьків, вчителів. Таких дітей зазвичай ображали, але так як всі знали що його рідні працюють в школі ціього ніхто не робив. Олексій через своє сумлінне навчання нікому не подобався був занудою через це з нам ніхто не дружив.


Юність:
1691499121903.png
Олексій продовжував гарно вчитись, але не довго так як бабуся померла, батьки на роботі заним майже ніхо не доглядав. Юнака не влаштовувало таке життя тому він почав шукати друзів, але згодом він зрозумів що через те що він зануда з ним ніхто нехоче дружити. Він прийняв рішення закинути навчання на жаль це йому дозволили батьки так як працювали, дуже хотіли заробити гроші на навчання Олексія. Хлопець звязався з поганою компанією почав займатись нелегальними речами там він знайшов багато друзів. Потім йому захотілось займатись чимось більшив і він створив своє власне невелике ОПГ туди відразу ж приєднались його друзі. Банда почала набирати обороти вони вже могли собі дозволити зброю. Приходило все більше й більше людей. Але... Вони попали в перестрілку з іншим більшим ОПГ конкурентами. Та банда Олексія понесла великі втрати хто пішов після цього, кого вбили. З часом банда ОПГ розпалась .

Прийшла повістка в збройні сили України Олексій пробував уникнути служби але з цього нічого не вийшло і йому всеж таки прийшлось відправлятись.




Доросле:
1691499220537.png
Олексій відбував службу в ЗСУ. Через минулий кримінал він добре володів зброєю, отримував нагороди, підвищувався, отримував доволі нормальну зарплату. Він зрозумів що знайшов своє призначення в житті, але його основна мрія була піти в СБУ в рідному місті.

З часом проводили агітацію в СБУ но Олексій задумався. Він подумав та перевівся. Спочатку освоїтись було важко, але з часом він освоїв статут та інші внутрішні правила. Почав підвищуватись підвищився на досить високу посаду.




24.02.2022
1691505145852.png

Олексій прокинувся під час вибухів!... Він зразу включив новини, і почав дивитися що коється, по новинах кажуть, що обстрілюють міста України, потім дивится звернення Президента Зеленського, Президент каже що вводить військовий стан по всій территорії Країни. Він вирішує повернутися в ЗСУ, та захищати країну, він зразу зрозумів що це війна, тому що, він вже знає що таке початок війни зі своєї Батьківщини. Він у першій лінії оборони. У них починаєтся тяжкий бій. Повідомляють про 7 літаків з десантом, який падає на "Харків". Вони їдуть у Харків, коли вони їхали бачили вертольоти яки летіли туди (вертольоти були не наші....). Вони починають битися з Десантом, та програють, але олексій залишився живий, ім дали приказ щоб вони відступали. Через 5 годин, вони зібрали більше людей, і пішли в наступ на Харків. Важкий бій у Харківській області... Вони перемагають!!! Але коли був бій ворог *перекинув* ще багато військ то бригада Олексія віддійшла на Харків!....





11.09.2022

1691505186904.png
В цей день 11.09.2022 . Наші бійці ведуть найгарячіші бої за Харківську область та почали: повномаштабний контр-наступ!
Бригада Олексія вже доходить до кінчика Харківської область але ворог прекидує багато споряджених військ!
Слова Олексія:
- В цей день ми відчули що таке: *Війна*
На той час в нас не було запасів з їжею! Ми бігали по розбитим магазинам та прилавкам. Щоб знайти хоть небагато їжи!....
Ну перейдемо до суті!
В 6:23 ранку ми сиділи в окопах та вели запеклі тяжкі бої за нашу рідну земельку!
Тоді в той час по нам почали стріляти з *Градів*
Випустили: 7 снарядів...
4 промахнулись) Але... 3 прилетіло до нас..
Мені дуже важко про це говорити але 1 снаряд попав прям 3-5 метрів від мого побратима і 7-10 від мене....
Мій побратим відразу отримав * Контузію* Та я отримав *Осколок* в праве плече..
Та але я нездався та сперва надав побратиму: перву медичну допомогу!
Та потім вже собі!
Потім повідомив командиру що я та мій побратим з позивним: *Заєць* отримали поранення!
після того як повідомили ворожі війська перехватили розмову та почали *Штурм* наших позицій !
(Але вони незнали скільки нас тут))
Ми вдачно відбили *Штурм*
А потім мене та *Зайця* Повезли в Госпіталь!
Там сказали що: Заєць та я більше не зможемо продовжити військову потенційну службу...
Ми обурились!
Але потім до мене прийшла ідея хоть якось продовжити допомагати своїй країні!
та я вимовив: Заєць а як тобі на те щоб я повернувся в СБУ Харкова та взяв тебе з собою?
[Заєць] ДАВАЙ!
Потім я зв'язався з раніше моїм командиром СБУ та домовились про те що я повернусь та візьму толкового хлопчину!






Наш Час:
1691499281389.png


Олексій зараз займає посаду Підполковника Нач.Ак а його побратим: Капітан Ст.Інст.Ак вони сумлінно продовжують свої обов'язки та перевіряють екзамени в новачків СБУ. Вони боряться з криміналом але зв'язок з криміналом залишився. Олексій одного разу затримав порушника який був в розшуку та ще накоїв біди його мали посадити на 10 років, але порушник був головою банди гроші в нього були і він запропонував 500 тис гривень. Олексій почав довго думати але все ж таки погодився та відпустив порушника. Це була перша взятка і взяток стало все більше й більше. Тому що Олексій мріє про гарну автівку та стати на високу посаду в МОЗ! Тому що в нього був досвід медичної Допомоги на *Передовій*
 

Владислав Флоренс

ГС Держ | Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
12.03.24
Повідомлення
95
Вітаю розглянув вашу біографію виношу вердикт:

Схвалено!
 
Зверху