Відмова Rp Біографія на лідера/Артур Юськів

Артурррр

New member
Гравець ?
Реєстрація
30.03.24
Повідомлення
1
Народження Артура
Народився Артур в містечкові під назвою Володимир, Його Мама Юлія Та Тато Олексій дуже зраділи коли дізналися що Артур Народився. Перше слово Артура Було Мама, його Мама була в захваті від того що він сказав перше слово. коли Артур підріс до 5 років, він сказав мамі що хоче стати війсковим, Мама пишалася тим ким хоче стати її син, потім почалась війна. Артур не розумів що відбувається, мама Артура повела в Укриття, лунали вибухи, мертві люди лежали на землі зі своїми дітьми, тато Артура пішов на війну, через місяць він отримав важке поранення в живіт.
Артурові вже 7 років, Коли тато помер він плакав та вблагав бога щоб тато повернувся додому. Лунав час Артур вже підріс до 10 років, Йшов Артур школи та побачив як везуть війскового в останю путь, цей війсковий віддав життя за Україну


Артурові виповнилося 18 років

Артурові виповнилося 18 його дівчина просила щоб він не йшов на війну, та Артур Сказав: я буду захищати батьківщину, він обійняв маму та свою дівчину та поїхав в війскову частину, там він був солдатом, його навчали всьому як користуватись автоматом та пістолетом, керувати танком, через деякий час йому подзвонила його жінка й сказала що любить його та дуже чекає на нього, Артур Сказав що скоро побачеться зі своєю дівчиною
Артур Став сержантом ЗСУ та почав навчати солдатів, нові знання для сержанта Артура були не лишніми, адже він знав як користуватись всією зброєю, Генерал був добрим як не коли, завжди на позитиві, Артур Став Лейтенантом, та став інструктором підрозділу, всім Артур подобався на цій посаді, Артур Був в захваті від цієї посади, потім Артур Виїхав з підрозділом ВП на Завдання весь підрозділ був ранений окрім Артура Він найкращий стрілок був, Клічка в нього була Пуля. невдовзі Артур Получив Повідомлення від мами там було написано, Артур мені погано Допоможи мені, Потім він позвонив жінці, а вона не брала трубку, потім мами Артура не стало, виявилось вона заболіла хворобою зі смертельним діагнозом, а жінка його не дочекалась, Артур Підвищував своє звання аж до полковника, Артуру виповнилося 35, Його відпустили додому адже він вже відбув термін в Армії.


Знайомство з новою дівчиною.

Пішов Артур В Бар щоб потанцювати та збавити нерви, побачив він красиву дівчину, вона йому подобалась їй він теж подобався вони познайомились та пішли до Артура в гості поговорили почали зустрічатись, потім вони поженились, її було звати Оксана, Вона робила кухарем в ресторані, А Артур Таксистом, В Артура була машина марки BMW M5 e60, прийшли з роботи лягли спати та стук в двері. Артур Встає та йде відчиняти, а там його побратим на порозі, каже: давай я до тебе в гості завітаю, Артур Був не проти авжеш вони були Кращими друзями, Жінка Артура Спала. Сиділи на кухні та говорили про армію. та прокинулась його жінка та приєдналась до них. сиділи все було добре і тут, звонить колишня Артура та говорить давай поміримось Артур Відповідає: Ти зробила свій вибір, я тебе не заставляв, вона заплакала.




Одруження з Оксаною


Всі друзі Оксани та Артура були на Одруженні, Артур Зробив пропозицію вона погодилась, вони жили прекрасно, Артур Вже забув про колишню, та в житті все прекрасно, Артур Бізнесмен а Оксана стала Бізнес партнером, вони розбагатіли, отдали всі гроші на фонд ЗСУ, Щоб вони не помирали, Відправили рівно 500 000 доларів, потім Перемога всі радіють, що вже не будуть вибухи лунати, Артур попав у Лікарню.


Проблеми Артура
Артур попав в лікарню на операцію мозку, операція почалась проводилась 10 годин операція успішна, Артур та його жінка їхали додому та попали в ДТП, Жінкі Артура не стало, Артур розізлився, В Артура був пістолет, він поїхав до винуваться ДТП та застрелив його, Приїхала поліція на місце вбивста, Артур сховав пістолет та втік, коли жінку похоронили В Артура були галюцинації бачив що його жінка біля нього, він звернувся до психіатру, вилікувався, та в нього не було жінки був холостяком.


Старість Артура


Артуру виповнилося 60 років його внуки привітали його хрещений приїхав до нього та привітав, поітм Артур пішов в Магазин по продукти
він був відомим Авторитетом у місті Володимир,В нього були машини такого роду як Гелентваген Бмв Х5 Х6, Жив ще до 70 років розгубив він свій Авторитет та став бідняком після Вбивста Винуваться ДТП його родичі побачили Артура з пістолетом, його тато прийшов додому до Артура та вбив Артура.


Похорони Артура


Все настав кінець Артура вбили до нього прийшов його хрещений та його жінка, сказали: Царство небесне тобі Артуре.
 

Владислав Флоренс

ГС Держ | Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
12.03.24
Повідомлення
95
Вітаю розглянув вашу біографію виношу вердикт:

Відмовлено!

[Причина - Перед початком повина бути характеристика!]


Прізвище Ім’я По-батькові (ПІБ): Рябов Денис Олексійович
Стать: Чоловіча
Мати - Аліна Рябова
Батько - Олексій Рябов
Зріст та вага: Зріст - 185 см; Вага - 80 кг.
Дата народження: 03.03.2000
Вік: 23 роки
Місце народження: Україна, Харків
Національність: Українець
Місце проживання: м. Харків
Захоплення: Спорт, гра на музичних інстументах, комп'ютерні ігри.
Сімейний стан: Не одружений
Статура: Спортивна
Колір очей: Зелений
Зачіска: Середня довжина, темна.
Відмітні знаки: Татуювання на лівій руці, великий шрам на лівій нозі.

Приклад!

]
 
Зверху