Закріплено СБУ | Анкети на вступ до Академії Служби Безпеки України м. Дніпра (Відчинено)

Nazar148888

New member
Гравець ?
Реєстрація
06.05.24
Повідомлення
23

Електронні анкети на вступ до Національної Академії ГУ СБУ міста Львів

Статус: Відчинено
Критерії на вступ:

- 4-и роки проживання в області (4 рівень);
- Адекватність та стресостійкість;
- Позитивний соціальний рейтинг;
- Трудова та медична книга;
- Військовий квиток;


Ваша електронна анкета може буде відмовлена приймальною комісією без розголошення причини.

Електронну анкету можливо подати один раз на п'ять днів.

Форма подачи заяви на вступ до академії:

Керівнику СБУ по місту Львів
Генералу СБУ
Бенжи Хуттагер
Від (П.І.Б.)
Адреса проживання:
Контактні дані:
ЗАЯВА

Я, ПІБ, прошу розглянути цю заяву на вступ до академії Служби Безпеки України.
Я ознайомився (-лась) з усім, що необхідно для вступу і зобов'язуюся діяти, керуючись цим.

А Н К Е Т А
Кандидата на посаду працівника Служби Безпеки України.

1. Прізвище:
2. Ім'я:
3. По батькові:
4. Число, місяць і рік народження:
5. Місце народження:
6. Колишнє місце роботи:
7. Причина звільнення з неї:
8. Ваша освіта (із зазначенням навчального закладу):
9. Паспорт, військовий квиток, трудова книга та соціальний рейтинг (скан-копія):
10. Якщо змінювали прізвище, ім'я або по батькові, то вкажіть їх, а також коли, де і з якої причини:
11. Сімейний стан (якщо вступали в шлюб, то вкажіть, з ким, коли і де, в разі розлучення – коли розлучилися):
12. Ставлення до військового обов'язку і військове звання, в якому військовому комісаріаті перебуваєте на військовому обліку:
13. Чи притягувалися ви і особи, які перебувають з Вами в близькій спорідненості або властивості, до кримінальної або адміністративної відповідальності (коли і за що):
14. Фізичні та психологічні вади? (Переломи, захворюваня, алергії, тощо.)
15. Додаткові відомості, державні нагороди, участь у виборних представницьких органах, а також інша інформація, яку бажаєте повідомити про себе:
16. Ознайомлені ви із зобов'язаннями щодо дотримання законодавства України про державну службу і державну таємницю, готові відповідати їм?
17. Вам відомо, що завідомо неправдиві відомості, повідомлені в анкеті, можуть спричинити відмову в призначенні на посаду в системі Служби Безпеки України?
18. Чи згодні на проведення щодо мене перевірочних заходів правоохоронними органами?
 
Зверху