Правила СБУ Луцьк | Дії під час затримання

Кіріл Неон

Member
Гравець ?
Реєстрація
14.03.24
Повідомлення
32
1) Початок погоні.
Якщо ви під час патрулювання побачили правопорушника, співробітник, який знаходиться біля водія зобов'язаний почати погоню командою /purs [ID водія]. Інший співробіник, який за кермом, пише /follow [ID напарника]. Тільки після цього ви починаєте повноцінну погоню. Примітка: команда працює лише у випадку, якщо і співробітник і правопорушник знаходяться в авто.

ВАЖЛИВО! Ви повинні зробити 3 звукових попередження автомобілю з інтервалом у 10-15 секунд!


Повідомлення про початок погоні показується всім співробітникам, тому інші патрулі, які на той момент не проводять погоню або затримання, ЗОБОВ'ЯЗАНІ приєднатися до активного переслідування і допомогти напарникам. У зв'язку з цим, вводяться деякі нові правила:


Заборонено використання зброї. Тепер ви можете використати зброю лише у випадку, коли автомобіль правопорушника перевищує характеристику патрульного автомобіля у декілька разів. Тоді ви можете ЛИШЕ пробити колеса, ламати авто зброєю НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ.

Зупиняти авто за допомогою маневрів

Якщо водій, за яким почалась погоня, не втікає, а зупинився, після перевірки його документів співробітник

2) Процес затримання, якщо людина намагалася втекти від погоні, але ви його заарештували.

1. Представитися, показати своє посвідчення і пояснити причину затримання.

2. Зачитати міранду - Ви маєте право зберігати мовчання. Все, що ви скажете, може і буде використано проти вас. У вас є право на адвоката (якщо ви не можете оплатити приватного, вам буде наданий державний безкоштовно), у вас є право на один телефонний дзвінок. Вам зрозумілі ваші права?. Якщо не зрозумілі, ви повторюєте це ще останній раз.

3. Доставити особу у відділок.

4. Надати запит на адвоката, якщо людина його потребує. Приклад: Зараз я надам запит на адвоката в загальну рацію. Якщо через 5
хвилини відповідь не надійде, процес затримання буде продовжуватися без нього. Також, якщо відповідь надійде, будемо очікувати його 10 хвилин. Якщо протягом цього часу він не з'явиться, аналогічно цей процес продовжиться без адвоката.
Після чого надаєте запит. Якщо людина претендує на приватного адвоката, ви маєте відіграти, що звільнили ліву/праву руку затриманого від наручника, після чого він може взяти телефон та подзвонити своєму адвокату. Процес очікування такий самий, як і з державним.

5. Якщо людина не може надати свої документи (забув дома/в машині і т.д.) ви маєте ідентифікувати його за допомогою відбитку пальця/фотографії лиця. Приклад буде наведений нижче.


3) Процес перевірки документів.

1.
Представитися. Посвідчення показувати потрібно лише якщо людина про це просить. В інших випадках це не обов'язково.

2. Назвати причину перевірки документів. в ст.14 Закону України про Cлужбу безпеки України (клікабельно)). 3. Перевірити документи.


Варіант 1.
Людина надала документи. В такому випадку ви перевіряєте і затримуєте, якщо вона є в базі даних правопорушників і відпускаєте, якщо проблем з законом у неї немає.


Варіант 2.
Людина каже, що забула їх (вдома/в машині і т.д.). В такому випадку ви просите у неї уважніше пошукати паспорт по кишеням. Якщо вона його не знаходить, в такому випадку ви просите відкрити додаток "ДІЯ" в телефоні і дати просканувати QR-код. Після чого ви відіграєте, що просканували код і ідентифікували особу. Якщо ж вона відмовляється надавати і QR-код з телефону, тоді ви її затримуєте і везете у відділок, де ідентифікуєте по відбиткам пальців/фотографії людини. Примітка: перед затриманням ви маєте дати 3 попередження, що у випадку, якщо вона не надасть можливість перевірити її особу, вона буде доставлена у відділок для ідентифікації.

3. Затримати, якщо є проблеми з законом. (Так само називаєте причину затримання, показуєте посвідчення і зачитуєте міранду)​
 
Зверху