Правила СБУ Луцьк | Збір/Розбір Калашнікова

Кіріл Неон

Member
Гравець ?
Реєстрація
14.03.24
Повідомлення
31
Збір/Розбір Калашнікова

Розбір автомата Калашнікова
Я *Звання* *Прізвище Ім'я* готовий до розбору/збору автомата Калашнікова!

/do На столі лежить заздалегіть підготовлена підстилка з автоматом.

/me утримуючи автомат за цівку, відокремлює магазин від нього і відводить руків'я рами затвора назад...

/me ...відпускає руків'я рами затвора і спускає курок з бойового взводу...

/me ...втоплює палець правої руки в кришку гнізда і витягує пенал...

/me ...кладе пенал поруч з автоматом...

/me ...проводить рукою до шомпола, відводить голівку, відпливає його від Основи мушки і кладе біля пенала...

/me ...обхопивши рукою шейку приклада, натискає на направляючий стрижень, другою рукою відділяє кришку ствольної коробки та кладе на стіл...

/me ...тримаючи автомат в одному положені, другою рукою подає вперед, направляючи шворінь витягує пружину з паза й кладе на стіл...

/me ...тримаючи автомат, відводить затворну раму назад до відмови й припіднявши, кладе на стіл...

/me ...поклавши автомат, бере затворну раму в руку, повертає затвор, витягує його з паза і кладе обидві частини на стіл...

/me ...бере автомат лівою рукою, правою рукою припіднявши прапорець, відділяє газову трубку с патрубка газової камери і кладе на стіл...

Збір автомата Калашнікова

/me бере автомат лівою рукою, правою рукою припіднявши прапорець, приєднує газову трубку до патрубка газової камери...

/me береться правою рукою за затвор і приєднує його до паза.

/me тримаючи автомат лівою рукою, правою рукою береться за затворну раму і приєднує до автомату.

/me тримаючи автомат в одному положені, другою рукою подає вперед, направляючи шворінь приєднує пружину до паза.

/me ...обхопивши рукою шейку приклада, натискає на направляючий стрижень, другою рукою приєднує кришку ствольної коробки...

/me ...проводить рукою до шомпола, приєднує його до Основи мушки і підводить голівку...

/me втоплює палець правої руки в кришку гнізда і приєднує пенал...

/me ...піднімає руків'я рами затвора і підводить курок до бойового взводу...

/me ...ставить автомат на підстилку...
/do Автомат Калашнікова зібрано.
 
Зверху