Важливо Заявка на посаду Лідера НПУ м.Львів

Ілля Шелбі

ГС Держ та Куратор РП Біо
Гравець ?
Реєстрація
29.06.24
Повідомлення
21
Fortuna GTA | Заяви на посаду лідера НПУ м.Львів

Вимоги від кандидата:

-Вік 14+ (є винятки) (винятки узгоджує ГС/ЗГС Держ)
-Мати відкритий Telegram профіль
-Мати відкритий Discord профіль
-Бути грамотним
-Мати український нікнейм «Ім’я Прізвище»
-Вміти вільно розмовляти українською мовою
-Не мати за історію гри блокувань за критичні порушення

Форма подачі:

⦁ Ваш нікнейм та ID:
2. Ваше справжнє прізвище та ім’я:
3. Ваш справжній вік:
4. Чи був у вас досвід на подібних посадах (описати де саме):
5. Які у вас є ідеї для покращення фракції:
6. Ваш Telegram:
7. Ваш Discord:
8. Посилання на схвалену RP біографію (не обов’язково):

Додаткова інформація:

⦁ Дві та більше заявки – відмова
- Дві заявки на різні посади лідерства – відмова
- Нікнейм повинен бути українською мовою

- Флуд у темі - відмова
 

Нікіта Шевченко

New member
Гравець ?
Реєстрація
29.06.24
Повідомлення
13
⦁ Ваш нікнейм та ID: Нікіта Шевченко #3057
2. Ваше справжнє прізвище та ім’я: Макс Пересунько
3. Ваш справжній вік: 13
4. Чи був у вас досвід на подібних посадах (описати де саме): Ні не був
5. Які у вас є ідеї для покращення фракції: багато які
6. Ваш Telegram: нема
7. Ваш Discord: im_not_nikt_o
8. Посилання на схвалену RP біографію (не обов’язково): нема
 

Самуїл Медвідь | 01

Генерал Національна поліція України міста Львів
Гравець ?
Реєстрація
29.06.24
Повідомлення
40
1.Ваш нікнейм та ID:Самуїл Медвідь
2. Ваше справжнє прізвище та ім’я:Артем
3. Ваш справжній вік:19
4. Чи був у вас досвід на подібних посадах (описати де саме):Великий досвід стояв тут Зам.Кер.НА Майор ЗСУ і Зам.Кер.ЦСО А Каптан СБУ К і СБУ Д Гол.Інст ДБР І Майор СБУ Д на Україн ГТА
5. Які у вас є ідеї для покращення фракції:

Зробити Підрозділ «Титан» — є елітною частиною , що забезпечує охорону власності фізичних та юридичних осіб, захисту фізичних осіб від злочинних посягань.
1719815929228.png


1. Буде зробленна система підвищення, вона буде чем вище звання чим складніше, весь час , я та мой заступники, НПУ будуть слідевати за порядом в та за тим як проходить робочий час.
2. Підвищення буде не як всі злгли , підішли дали і пішли, а буде робитись стрій, та офіційно вітання з підвищенням бійців.
3. У НПУ не буде патрулювання, а буде або тайний виїзд на спец. завдання або виїзд на звичайне спец. завдання, або виїзд на тренування. 4. Кожне тренування НПУ буде проходити дуже тайно та звичайним громадянам не побачити як передвигається колона або просто співробітники НПУ по місту.
5. Для кожного підрозділа буде своя система підвищення.
6. Кожен начальник підрозділів, буде вибиратись дуже сильно, та відповідально. 7. Також будуть відбуватись розіграш на кращого співробітника через 1 місяць кожен хто бажає виграти приз відправляє свою роботу мені та я перевіряю її та виношу вердикт будет 5 призових мість
За 1. Місце 1кк грошей
За 2. Місце 800 к грошей
За 3. Місце 600 к грошей
За 4. місце 400 к грошей
За 5. Місце 300 к грошей
8.Розробити цікаву та продуктивну
систему підвищення порядкового звання
9.Робити спец.операції з іншими фракціями
10.Часті проведення Рп,МП,ГРМП
11.Проводити щотижневі збори в
дискорді Підсумки за тиждень, зауваження, претензії, як поліпшити роботу співробітників
12.Робити відбори до Спец.підрозділів, тобто питати всі правила НПУ, щоб в підрозділах були підготовлені та серйозні співробітники. Кожний підрозділ буде мати окремий відбір до підрозділу, чим кращий підрозділ. 13. Додати нічну варту например з званя летинат робоча зміна начинаєца з 8:00 до 23:00
9.1 Зробити на форумі цікаві моменти з життя НПУ
9.2Проводити МП та ГРП
9.3 начати рекрутів як правильно відігрувати через /me і /do
9.4 Створення авія змагань
9.5 покращити дисципліну у фракції та налагодити доповіді
9.6 Робити більше спільних тренувань з ЗСУ СБУ НПУ
9.7 Заохочувати бійців працювати з НК (заохочувати преміями)
9.8 Внести зміни в службу ДВБ та ГСУ, а саме проводити навчальні спец.операції для цих підрозділів по типу: захоплення заручників, викрадення військових, террорестичний акт
9.9Рп-ситуації між працівниками СБУ та іншими держ.фракціями
9.10Зробити хочаб раз в місяць їздити в Моз на перевірку здоров'я бійця
9.11Зробити для підрозділів за щотижневий звіт місця перше місце 500тисяч друге місце 300тисяч третє місце 900тисяч 9.12 Зробити коли неділя або субота скорочення графіку роботи
9.13 проводити кожен день стройову підготовку щоб бійці зняли що таке ієрархі,стрій фланг.
9.14 Зробити Полковника одного выдповыдального за боэприпаси.
9.15 Спільні Патрулі між СБУта НПУ
9.16 змінити систему підвищення 1-3
9.17 проводити цікаві тренування на різних локаціях
9.18 Зробити турнір між підрозділами по стрільбі
9.19 Зробити на форумі автопарк НПУ
9.20 Створити Дошку Пошани, кожен співробітник підрахуватиме свої бали за будь-яку роботу, наприклад допомогти на Наборі 2 бали тощо, під кінець тижня ці бали будуть підраховуватися, і співробітнику тижня буде виплачено 100.000 грн. 9.21-Створити відділ навчання Молодшого Складу, суть цього відділу, навчати МС як правильно розбирати/збирати зброю, вчити їх марширувати та проводити щоденні лекції.
3-Так само проводитимуться часті тренування на спеціальному полігоні будуть дві команди, чия команда швидше та й отримає приз.
4. Також будуть проводитися виїзди за новою формою або на природу після важкого робочого дня (РП виїзди) та МП щоб бійці не тільки фізично, а й розумово напружувалися.
6-Хочу щоб додали нічну зміну з оплатою наприклад: той хто на нічній зміні скріншотити кожні 15 хвилин з / time, і за 15 хвилин 3к грн. Але на нічну зміну допустимо можна лише з 6+.
7-Дежурний склад".Черговий склад - це група людей, які стежать за складом зброї, щоб уникнути "Зливу складу". До цього складу можуть вступити звання "Лейтенант-Старший Лейтенант". За впіймання громадянина, який "Зливає" склад, буде виплачена премія тому, хто його спіймав

8-"Вечірній лад"
Вечірній лад проходить для того, щоб оголосити підсумки роботи Армії за цілий день.Докладніше: Щоб підбити підсумки всього робочого і для когось важкого дня проходитиме вечірній стрій, в якому будуть оголошені результати дня. 9.День відкритих дверей де жителі можуть дізнатися про нашу службу, буде спеціальний екскурсовод який розповідатиме про наш звичайний день.
10-Перевіряти співробітників на психологічний тест, щоб виявити неадекватних солдатів.
11- Перевіряти роботу кожного підрозділу поки немає куратора,так як багато підрозділів,а особливо Академії люблять порушувати коли немає старшого складу,наприклад:можуть виїхати поза вч,що є порушенням, дезертирство і т.д. Або довіритись людині яку знаєш,щоб вона слідкувала за бійцями ЗСУ поки немає старших. Премія-300к за виявлення порушень.
12-. Зроблю табличку для Старшого складу, вони на форум будуть кидати свої обов'язки які я їм скажу, якщо все виконають і звіт буде шикарний в цю таблицю я буду добавляти бали, 1бал-1000 гривень,в кінці кожного місяця буду видавати їм ці кошти так звану премію за хорошу роботу,а якщо не виконають буду видавати догану. Треба заохочувати співробітників,щоб працювати,а то офіцерський склад розслабився.
13- тему на формі таку,як "Пенсія" коли співробітник йде ЗВБ йому дається 40к грн за службу та час який він був в НПУ акож можливо якщо співробітник знаходиться в СБУ більше чим пів року,йому дається 400к грн. 14- "Зустріч з Полковниками".
Суть легка.Кожний громадянин може подати заявку на форумі на зустріч з Генералом або Полковником,там він буде задавати всі питання які його цікавлять,можна так сказати інтерв'ю.
15.Проводити щотижневі збори в дискорді ,Підсумки за тиждень, зауваження, претензії і як пройшов цей тиждень взагалі. Були порушення не були і т.д.
16. Коли співробітник йде по ЗВБ або інше,покликати його в спец зв'язок та спитати, що йому не сподобалось і т.д, щоб зразу не звільняти, а знати причину і щось виправити. Тоді я думаю буде набагато більший онлайн. 17. Добавити нову систему підвищення для НПУ Тобто щоб через 'Гугл Форму' вони проходили іспити та підвищувались саме так. Ця система буде легшою для Академії,так як не треба буде чекати інструкторів і Полковник/Генерал легко можуть перевірити кількість набраних балів.
18. Добавити тренування не тільки на території НПУ. Можна проводити штурм села, та десант будуть штурмувати село від окупантів. Це тренування допоможе співробітникам бути більш організованими ,відповідальними, уважнішими. Також тренування по виживанню в лісі,тобто без автоматів та їжі. Дане тренування допоможе співробітникам вивчити більше детально РП та подивитись як вони будуть виживати в цих умовах,також поспілкуємось.

6. Ваш Telegram:mad:Van3908
7. Ваш Discord:medvid777
8. Посилання на схвалену RP біографію (не обов’язково):https://forum.fortuna-gta.com.ua/threads/rp-bio-na-bed-kop-camujil-medvid.3582/
 
Останнє редагування:

Ілля Шелбі

ГС Держ та Куратор РП Біо
Гравець ?
Реєстрація
29.06.24
Повідомлення
21
Вітаю! Заявки зачинено.
До обзвону допущено наступних кандидатів:
Самуїл Медвідь ( в майбутньому біо на бедкопа не підходить)

Відмовлено:
Нікіта Шевченко - відсутність ідей

Обзвон відбудеться 03.07.24 об 20:00
За 10 хвилин бути в каналі очікування обзвону та мати приписку [К/L - НПУ Л]
 
Останнє редагування:

Ілля Шелбі

ГС Держ та Куратор РП Біо
Гравець ?
Реєстрація
29.06.24
Повідомлення
21
Відчинено
 

Владислав Форс

New member
Гравець ?
Реєстрація
10.07.24
Повідомлення
1
⦁ Ваш нікнейм та ID:Владік Форс
2. Ваше справжнє прізвище та ім’я:Влад Жарук
3. Ваш справжній вік:15
4. Чи був у вас досвід на подібних посадах (описати де саме):На фортуні був замом і на інших проектах
5. Які у вас є ідеї для покращення фракції:Для початку ми зі старшим складом розбимо перелік дій які в результаті призведуть до покащення НПУ м.Луцька і фракцій в цілому. По-перше ми забезпечимо співробітників різноманітним оснащенням, для того щоб забезпечити їх безпеку під час несенняслужби. По-друге будуть проведені неодноразові заходи по тактико-спеціальній підготовці поліцейського в надзвичайних ситуаціях. Підвищити комунікабельність з Мерією м.Луцька для надання грошової допомоги та забезпеченням автомобільних та тактичничних аптечок. Також використання новітніх технологій наприклад: Супутникові системи, дрони ті інш.
6. Ваш Telegram@VVVlads
7. Ваш Discord:vlad_zaremba
8. Посилання на схвалену RP біографію (не обов’язково):https://forum.fortuna-gta.com.ua/threads/vlad-fors-bio-na-lidera.2313/
 

Рома Коломойський

New member
Гравець ?
Реєстрація
10.07.24
Повідомлення
2
⦁ Ваш нікнейм та ID: Рома Коломойський #
2. Ваше справжнє прізвище та ім’я:Роман Андрейців
3. Ваш справжній вік: 14
4. Чи був у вас досвід на подібних посадах (описати де саме): Майор ЗСУ підполковник НПУ та полковник НПУ на Ukraine GTA
5. Які у вас є ідеї для покращення фракції:
Робити багато ГРП
Покращити роботи підрозділів

Робити тренерування
Розказувати більше лекцій
Робити блок пости
8. Посилання на схвалену РП біографію
Нема
 

Максим Остапенко

New member
Гравець ?
Реєстрація
15.07.24
Повідомлення
1
⦁ Ваш нікнейм та ID:Максим Остапенко//3375
2. Ваше справжнє прізвище та ім’я:Максим Жолоб
3. Ваш справжній вік:13
4. Чи був у вас досвід на подібних посадах (описати де саме):ні не був
5. Які у вас є ідеї для покращення фракції:

1. Професійний розвиток та тренінги

  • Регулярні тренінги: Проводити тренінги з тактичної підготовки, перших медичних допомог, юридичних аспектів роботи поліції.
  • Спеціалізовані курси: Організувати курси підвищення кваліфікації, наприклад, з кіберзлочинів, роботи з вибухонебезпечними предметами та переговорів з заручниками.

2. Мотивація та заохочення

  • Система рангів та нагород: Ввести систему рангів, нагороджувати за успішне виконання завдань, що підвищить мотивацію.
  • Фінансові стимули: Запровадити бонуси за успішне завершення важливих місій чи затримання небезпечних злочинців.

3. Покращення матеріально-технічної бази

  • Модернізація техніки: Оновити автопарк, забезпечити новими патрульними автомобілями, мотоциклами та велосипедами.
  • Сучасне обладнання: Закупити нове спорядження, включаючи бронежилети, каски, наручники, радіостанції, камери для нагрудних записів та інше необхідне обладнання.

4. Залучення громадськості

  • Партнерство з громадою: Проводити зустрічі з громадянами, організовувати спільні заходи, що покращить довіру до поліції.
  • Громадські патрулі: Створити волонтерські патрулі з місцевих жителів, які допомагатимуть у забезпеченні порядку.

5. Вдосконалення внутрішньої комунікації

  • Єдина система зв'язку: Впровадити сучасні засоби комунікації для оперативного зв'язку між підрозділами.
  • Регулярні наради: Проводити регулярні наради для обміну інформацією, аналізу виконаних завдань та планування майбутніх операцій.

6. Підвищення рівня підготовки нових працівників

  • Строгий відбір: Запровадити строгіші критерії відбору нових працівників.
  • Навчальні академії: Створити навчальні академії, де новобранці проходитимуть інтенсивні тренінги перед початком служби.

7. Інформаційні кампанії

  • Публічні звіти: Регулярно звітувати перед громадою про виконану роботу, успіхи та проблеми.
  • Соціальні мережі: Використовувати соціальні мережі для інформування громадян про діяльність поліції, попередження злочинів, розшук злочинців тощо.

8. Морально-етичне виховання

  • Кодекс честі: Ввести кодекс честі, який визначатиме етичні норми поведінки поліцейських.
  • Психологічна підтримка: Забезпечити працівників психологічною підтримкою для подолання стресових ситуацій та емоційного вигорання.
Ці заходи допоможуть підвищити ефективність роботи Національної поліції України та зробити її більш професійною та наближеною до потреб громадян.

6. Ваш Telegram @vitya19y
7. Ваш Discord @maks_zholo
8. Посилання на схвалену RP біографію (не обов’язково):нема
 
Зверху