Розглянуто Даня Блейдсон//Порушення Правил Севера

Статус
Закрита.

Самуїл Медвідь | 01

Генерал Національна поліція України міста Львів
Гравець ?
Реєстрація
29.06.24
Повідомлення
40
  1. Нікнейм лідера/заступника: Даня Блейдсон[500]
  2. Особистий нікнейм: Самуїл Медвідь
  3. Суть скарги: я Оташол на 1 хв і Прийшол Потім Бачу що Даний Лідер Взял мне в кайдани тамйкод 2:56 Потім Коли він Вдарає мне тайзером і надіває це некажица багаюз Тамйкод Тамйкод 2:56-2:57 Потім Я Стою На Уліце Бачу що мне Працівник СБУ Міша Сакура вдарає мне тайзером без Причіни Тамйкод 4:05 Потім мне Вяжуть мне без Причіни І Плюс Надіваю Кайдани Без Причині Тамйкод 4:05-4:11 і Плюс без Міради повязал тамйкод 4:19 і Він Не Поностю Розповіл Міранду Тамйкод 4:31-4:43 Потім я Кажу що я Генерал НПУ Львів Тамйкод 5:09- 5:36 Потім Пішет це Тамйкод 5:36 Це Подобаючи Писати Лідеру СБУ Львів я Говорю що йв мне фрапс іде він піше Тамйкод 6:36 І Плюс Це Він мні Пішет Тамйкод 8:01 і Плюс Він Пішет що я Порушул 8.1 Непідкореня Тамйкод 8:41 Але я Не Порушал Нічого і я Генерал НПУ Потім Умне Вилітає Із Севера тамйкод 9:39-10:07 Потім на Другом Фрапсе есть що я Зашол Вигру і Він мне взяжи потім я пішу Відпусти мне Тамйкод 0:38 я ему пішу що Тамйкод 0:48 Сама Інтерсное що він мне чікал Тамйкод 1:09 Потім Він Включає Музику Тамйкод 1:45 потім він пішет Тамйкод 1:58 цетую не мая проблема Потім Видає мні Рошук Тамйкод 2:51-2:52 Потім Він мне Садіт В КПЗ Тамйкод 3:17-3:19 Потім Захожу Телеграм Канал і бачу це ніжу фото доказ 👇
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
    .
 
Останнє редагування:

Ілля Шелбі

ГС Держ та Куратор РП Біо
Гравець ?
Реєстрація
29.06.24
Повідомлення
21
Вітаю! Взято на розгляд. Відповідь буде надана протягом 24 годин.
 

Ілля Шелбі

ГС Держ та Куратор РП Біо
Гравець ?
Реєстрація
29.06.24
Повідомлення
21
Розгялянуто.
Лідер СБУ вам дав попередження, після того як ви його проігнорували вас затримали та вивели за територію, але ви всеодно туди забігли, після того лідер СБУ має повне право вас затримати за не підкорення, так як ви йому не надали навіть посвідчення.
З Лідером СБУ м. Львів буде проведена бесіда та видана догана, за носіння маски без біографії на бед-копа.
 
Статус
Закрита.
Зверху