Статус
Закрита.

Ренат Ангел

New member
Гравець ?
Реєстрація
25.12.23
Повідомлення
7
Хотів би побачити що я дмлю, а не то шо мені по пріколу видали покарання
Посадив мене адміністратор Хоакин Джокер. Якщо у даного адміністратора немає відеофіксації, то прогу прийняти якісь міри
 
Х

Хоакен Джокер

Guest
Хотів би побачити що я дмлю, а не то шо мені по пріколу видали покарання
Посадив мене адміністратор Хоакин Джокер. Якщо у даного адміністратора немає відеофіксації, то прогу прийняти якісь міри
Вітаю я вас відкинув по цьому доказу
тик
Відсидіть кпз та грайте по новій
 

Ренат Ангел

New member
Гравець ?
Реєстрація
25.12.23
Повідомлення
7
Вітаю я вас відкинув по цьому доказу
тик
Відсидіть кпз та грайте по новій
Я звісно вибачаюсь, але чому у Вас в грі один нікнейм, а на форумі інший? + до того відеоролики до скарги, завантажують на платформу ютуб, а не на імгур. Якщо мож повідомлення буде читати ГА, то я б на вашому місці пане Мартін Хофман, задумався кому варто продавати адмінки, а кому ні. Свою думку з приводу цього я висловив.
 
Х

Хоакен Джокер

Guest
Я звісно вибачаюсь, але чому у Вас в грі один нікнейм, а на форумі інший? + до того відеоролики до скарги, завантажують на платформу ютуб, а не на імгур. Якщо мож повідомлення буде читати ГА, то я б на вашому місці пане Мартін Хофман, задумався кому варто продавати адмінки, а кому ні. Свою думку з приводу цього я висловив.
Шановний при чому тут мій форум якщо в грі був другий нікнейм також я пройшов обзвон а не купляв адмінку якщо ви не бачите то фрапс їде 5 секунд чому вас не устраює імгур?
 

Ренат Ангел

New member
Гравець ?
Реєстрація
25.12.23
Повідомлення
7
Шановний при чому тут мій форум якщо в грі був другий нікнейм також я пройшов обзвон а не купляв адмінку якщо ви не бачите то фрапс їде 5 секунд чому вас не устраює імгур?
По правилах відеофіксація приймається тільки у тому випадку, якщо вона загружена на платформу «ютуб»
 
Статус
Закрита.
Зверху