Відмова Кристиано Милионерзхс 2882// DM GZ.RK, PG Багоюз 2 вида// Zybenko-FamQ

Статус
Закрита.

Деня Прада

Member
Гравець ?
Реєстрація
05.01.24
Повідомлення
82
1. 2882 (Лень ник писать)
2 Марвін Овнпарадокс 1877
3. Zybenko-FamQ
4. Paradoxxx
5. 1. ДМ ЗЗ-(Після дуелі він повернувся на місто смерті це РК та почав стріляти у ЗЗ) РК-2 вида а саме: Повернення на місто смерті х2 рази та Прибуття із метою помсти х2 ПГ знав що нас 3 а він один та він поліз тулити та багоюзи:Збив анімки та Тачку вкрав.
В ітозі: ДМ ЗЗ Від лідер 1 догана, Багоюз х2 1догана та інші порушення із 2 видами РК, на своє усматрение , Відкат-1 це ДМ ЗЗ
6. Тиць
7. 28.05.24
 

Франческо

New member
Гравець ?
Реєстрація
15.04.24
Повідомлення
21
1.Дм зз тут нету, у нас война клана, и это не зз, ввод в заблуждение администрацию
2. Пг Окей есть Догана не дается)
3. Рк типо, это барыга, и надо покупать оружие, и это не зз) Рк работает в случии если у нас не война, в плане таком что я проезжал дальше, и не именно там, а тулил бо война)
4. Багоюз, я просто взломал машину и уехал типо
5. Типо он дбшил, ок? Я заюзал анимку, ок это сбив, но это не Догана) по правилам сервера
 

Артур Картопляник

ЗГА|Fortuna Gta
Гравець ?
Реєстрація
19.03.24
Повідомлення
30
1. 2882 (Лень ник писать)
2 Марвін Овнпарадокс 1877
3. Zybenko-FamQ
4. Paradoxxx
5. 1. ДМ ЗЗ-(Після дуелі він повернувся на місто смерті це РК та почав стріляти у ЗЗ) РК-2 вида а саме: Повернення на місто смерті х2 рази та Прибуття із метою помсти х2 ПГ знав що нас 3 а він один та він поліз тулити та багоюзи:Збив анімки та Тачку вкрав.
В ітозі: ДМ ЗЗ Від лідер 1 догана, Багоюз х2 1догана та інші порушення із 2 видами РК, на своє усматрение , Відкат-1 це ДМ ЗЗ
6. Тиць
7. 28.05.24
Вітаю, шановний гравець не по формі тому відхилено!! (У відео не вказані відрізки часу, в рамках яких відбуваються порушення (Для відео 1+ хвилин);
 
Статус
Закрита.
Зверху