Зачинено Мага Терехов [ГС Держ] // Зняття та занесення до чорного списку лідерів

Статус
Закрита.

Кіріл Неон

Member
Гравець ?
Реєстрація
14.03.24
Повідомлення
31
Нікнейм адміністратора: Мага Терехов [ГС Держ]
Особистий нікнейм: Кіріл Неон
Суть скарги:
Вітаю! Зовсім не давно я встав на посаду Лідер СБУ м. Луцьк. Коли був на посаді Лідера, був на іншому проекті власником, а саме допомагав їм ресурсами. Після появи нового ГС Держ, мені дають щоб я знявся, та коли я прихожу додому прочитавши це повідомлення я захожу на діскорд фортуни, та бачу мене занесли до Чорного Списку лідерів та зняли з посади. Після цього я написав данному адміністратору, та сказав що я знявся з посади власника, та він сказав що тільки зніме ЧС, а на посаду лідера не повернуть.
Та коли пройшла майже година ЧС не було знято...

Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Тут
Дата походження: 19.03.2024
 

Майк Монтана

Керівник
Гравець ?
Реєстрація
14.12.23
Повідомлення
116
Нікнейм адміністратора: Мага Терехов [ГС Держ]
Особистий нікнейм: Кіріл Неон
Суть скарги:
Вітаю! Зовсім не давно я встав на посаду Лідер СБУ м. Луцьк. Коли був на посаді Лідера, був на іншому проекті власником, а саме допомагав їм ресурсами. Після появи нового ГС Держ, мені дають щоб я знявся, та коли я прихожу додому прочитавши це повідомлення я захожу на діскорд фортуни, та бачу мене занесли до Чорного Списку лідерів та зняли з посади. Після цього я написав данному адміністратору, та сказав що я знявся з посади власника, та він сказав що тільки зніме ЧС, а на посаду лідера не повернуть.
Та коли пройшла майже година ЧС не було знято...
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Тут
Дата походження: 19.03.2024
Вітаю, Закрито на розгляд!
 
Статус
Закрита.
Зверху