Розглянуто Массові порушення (DB, Багоюз, DM/ZZ, Дм в інтер'єрі, СК) від клану : Paradoxxx , GORILLASS-52 (На розгляд ГА)

Статус
Закрита.

Максон Стоун

ЗГА
Гравець ?
Реєстрація
22.05.24
Повідомлення
36
1.Ваш ігровий нік: Максон Матсумото
2.Ігровий нік порушника:Тайлер Хуттагер, Ксенія Форс, Вла Кокос, Максим Бобренко, Некит Айтишник
3. Клан Порушника: Paradoxxx, GORILLASS-52, Zybenko-FamQ
4.Чи перебуваєте ви у клані: Так
5.Суть скарги: Массовий дб, дм в інтер'єрі, ск, дм зз, багоюз від кланів перелічіні вище
6.Докази: Дб + багоюз от парадоксов (1)
дб + багоюз от парадоксов (2)
Дб от горилласов и парадоксов

Дб от парадоксов (3)
Дб от парадоксов (4)
дм в инте + ск от гориллас

дм в инте + ск от зубенко и гориллас
дм зз + дб от парадоксов

 

Тайлер Хутагер

Генерал СБУ Луцька | Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
22.03.24
Повідомлення
51
1.Ваш ігровий нік: Максон Матсумото
2.Ігровий нік порушника:Тайлер Хуттагер, Ксенія Форс, Вла Кокос, Максим Бобренко, Некит Айтишник
3. Клан Порушника: Paradoxxx, GORILLASS-52, Zybenko-FamQ
4.Чи перебуваєте ви у клані: Так
5.Суть скарги: Массовий дб, дм в інтер'єрі, ск, дм зз, багоюз від кланів перелічіні вище
6.Докази: Дб + багоюз от парадоксов (1)
дб + багоюз от парадоксов (2)
Дб от горилласов и парадоксов

Дб от парадоксов (3)
Дб от парадоксов (4)
дм в инте + ск от гориллас

дм в инте + ск от зубенко и гориллас
дм зз + дб от парадоксов

Вітаю!
В клана Paradoxxx з кланом Matsumoto є війна.
З приводу Дб 4 це було зупинення вашого тз метою перевернення так як в даній грі авто не ламається.
ДМ ЗЗ та ДБ зз я на тій ситуації я не бачу а Дб це також було зупинення тз метою перевернення.
На третьому відео доказі де гориллас і парадокс немає учасників клану парадокс.
Та також на першому відео доказі не має багоюзу.
 
Останнє редагування:

Самурайчик Абдугуашвили

New member
Гравець ?
Реєстрація
07.04.24
Повідомлення
13
Вітаю шановний гравець! Я як лідер клану Paradoxxx Катана Хутагер. Маю зауважити що з кланом Paradoxxx та вашим кланом є війна а як написано у правилах Неофф то DB дозволяється якщо є війна кланів так я признаю що клан Paradoxxx також порушує але почитайте на слідуючій раз правила будь ласка! Та також на усіх відкатах немає звуків. Чому так? Якщо звуки гри повинні бути...Також рахується як масовий злив кланімв.
 
Останнє редагування:

Максон Стоун

ЗГА
Гравець ?
Реєстрація
22.05.24
Повідомлення
36
Вітаю!
В клана Paradoxxx з кланом Matsumoto є війна.
З приводу Дб 4 це було зупинення вашого тз метою перевернення так як в даній грі авто не ламається.
ДМ ЗЗ та ДБ зз я на тій ситуації я не бачу а Дб це також було зупинення тз метою перевернення.
На третьому відео доказі де гориллас і парадокс немає учасників клану парадокс.
Та також на першому відео доказі не має багоюзу.
Вітаю вітаю, ви дбшили і не дивились з якого ми клану, не просили вийти, не показати нічого, просто в наглу дбшили, навіть коли в нас була перестрілка, і коли в вас не оставалось хп, ви начинали нас дбшити. багоюзу немає, помилився
 

Максон Стоун

ЗГА
Гравець ?
Реєстрація
22.05.24
Повідомлення
36
Вітаю шановний гравець! Я як лідер клану Paradoxxx Катана Хутагер. Маю зауважити що з кланом Paradoxxx та вашим кланом є війна а як написано у правилах Неофф то DB дозволяється якщо є війна кланів так я признаю що клан Paradoxxx також порушує але почитайте на слідуючій раз правила будь ласка! Та також на усіх відкатах немає звуків. Чому так? Якщо звуки гри повинні бути...Також рахується як масовий злив кланімв.
Вітаю, так, дійсно, є війна, але як написав вище ви не просили нас показати з якого ми клану (в нас затоновані вікна на машинах), а з приводу звуків, я ж не винен що к мене фрапс не записує звук
 

Тайлер Хутагер

Генерал СБУ Луцька | Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
22.03.24
Повідомлення
51
Вітаю, так, дійсно, є війна, але як написав вище ви не просили нас показати з якого ми клану (в нас затоновані вікна на машинах), а з приводу звуків, я ж не винен що к мене фрапс не записує звук
Вітаю, ви до цього виходили з авто та показували свій клан
 

Мартін Вайлет

Спец.Адміністратор | Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
07.05.24
Повідомлення
65
Оскільки всі ваші відео були зняті лише за один день, я буду спостерігати за всіма кланами протягом певного часу. Якщо помічу зловживання порушеннями, гравці або клан отримають покарання.

Розглянуто!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху