Статус
Закрита.

Олексій Мореті

New member
Гравець ?
Реєстрація
28.06.24
Повідомлення
22
Прізвище Ім’я По-батькові: Мореті Олексій Олегович
Стать: Чоловіча
Мати - Валентина
Батько - Олегович
Зріст та вага: зріст 195см. вага 65кг.
Дата народження: 02 жовтня 2007 року
Вік: 16
Місце народження: Україна, м.Рівне
Національність: Українець
Місце проживання: Україна, м.Рівне
Захоплення: Комп'ютерна техніка
Сімейний стан: -
Статура: Мезоморф
Колір очей: Залений
Зачіска: темне волосся, андеркат
Відмітні знаки: -
Народженя.


Рівному 02.10.2007 р. на годиннику 23.20 ночі у Першому Міскому пологовому будинку на світі стало на 1 людину більше, народився хлопчик по іменні Олексій Мореті Олегович.
Батьки впливові людист міста , мати впливова та популярний депутат,а батько адвокат Верховної Ради.У батьків хороша зарплата,тому своїй дитині вони ні в чому не відмовляли,але незважаючи на хороші посади та зарплату батьків маленький Олексій їх майже не бачив.Тато майже завжди був на роботі на роботі, маленький Олексій завжди казав,що батько живе на роботі,а матір майже завжди була у судових залах він бачив її тілки у ночі і то не завжди.тому Олексій завжди був у руках дідуся Максима та бабусі Вікторії так і пройшло дитинство Олексій потім настав час йти до школи..

Юність.

У 2015р. Олексій поступив до Ліцею №18 у м.Рівного батьки не жаліли грошей на навчання, але продовжували жаліти уваги до рідного сина Олексія. Олексій був хорошим учнем вчився на оцінки не нижче 11 баллів ,але похвали за своє навчання він не отримува,вчителі та керівництво школи були нахабними людьми яким були важливі просто гроші,батькам не було часу щоб перевіряти щоденник сина,але однокласники досить гарно ставилися до Олексій так він знайшов кращого друга Євгена з яким вони сиділи за одною патрою та проводили час завжди разом так продовжувалось до 9 років.У 9 років ще зовсім юний Олексій зазнав справжньої трагедії,а саме втрачу рідних він вперше бачив як закопують тіло,а ще гірше коли це хтось з твоїх рідних,у 9 років Олексій попрощався зі своєю Бабусею яку він дуже кохав,наглядати за хлопчиком стало нікому,адже мама та батько були все ще на роботаі,а дідусь був дуже хворий раком, так хлопчик почав вчитися самостійності та мужності. Він почав більше проводити час з друзями.У 11 років у хлопчика стали заітно гіршитися оцінки у нього не було мотивації вчитися далі у стільки ж років він вперше попробував куріння та алкоголь, це все було у школі пам*ятаю як зараз, дзвінок, який повідомляє нас про те що ми можемо йти додому та однокласнки, якщо можна сказати хулігани класу, які притескають мене до стінки та кажуть:Чекаємо тебе за школою о 15:00, якщо ти не з*явишся завтра тобі гаплик,у холодному поті я все ж таки наважуюсь піти туди вони стоять з бутилками пива та сигаретами, після того як вони мене побачили одразу ж двоє заламали мене, а самий головний з них сказав:Ми тобі зараз даємо сигарету якщо ти її не почеш курити ми скажемо усім вчителям що ти курив та заставляв нас теж почати ,зрозуміло? Я піддався, отже на той момент я був слабким та беззахисним ось так я і почав курити.У 15 років пацан попрощався з мамою, а згодом і батько покинув сина, жив він у тітки Кетті яка відносилась до нього як до тряпки неповажала його та лупасила, так він жив до 17 років.

Студентські роки.

У 2023 р. Олексій пішов у коледж на війскому кафедру за гроші тітки Кетті, до цього часу у Олексія сформувався не а би якийсь характер він був доброзичливим,лінивим,агресивним, не дуже любив своє життя, любив тематику війни, служби безпеки і так далі... Тому вибрав саме війскову кафедру.Незважаючи на любов до доброчесності Олексій приходилось красти за ,що неодноразово потрапляв на облік у поліції життя було складне можна сказати що це було не життя а виживання, тітка торгувала своїм тілом за, що получала копійки і на життя цього категорично не вистачало тому і приходилось робити різні крадіжки в магазинах, у коледжі справи йшли погано при таких умовах гарно вчитися Олексій не міг.Одного разу у 2023 р. при очередній справі Олексій попав не на тих людей, після коледжу Олексій вирішує вийти на полювання, знайшовши свою ціль почав шукати слабкі місця він почав її переслідувати, жертва Леоніда вирішила купити перекус біля зупинки після оплати жертва невдало заховала гаманець у задній карман, він стерчав і такою нагодою Леонід не скористатися не міг, він зробив звичайно все спритно, але внезапно замітила бабуся яка проходила поруч та бачила все що він зробив почала кричати на всю зупинку "КРАДІЙ ЛОВІТЬ ЙОГО!!!!!" жертва повернулася та побачила його він почав тікати, але жертва була не спростих, його все ж таки догнали виявилось це був голова Київського картелю, Павло Шухевич за прізвиськом "Токсік" так Олексій і попав на чималі гроші йому сказали обирай або ти повертає на сумму у розмірі 150 тисяч гривень на цьому місці через 6 днів або ти віддаєш нам свою печінку, після слів Токсік сів у чорний Лексус та поїхав в невідомому напрямку, Олексій зразу зрозумів що йти в поліцію немає сенсу, адже якщо це якись впливовий бандит поліція для нього не проблема.Прийдеться відавати, сказав про себе Олексій, але 150 тисяч це було багато для студента 19 років зі степендією 2.5 тисяч гривень.Минув 1 день розгулюючи парком та роздумуючи як йому дістати гроші, внезапно він чує "Лео ци ти?Як я тебе давно не бачив йди сюди".Так минув день,два,три дні але нічого все таки ж не вони не придумували Леонід вже хотів шукати собі труну.Минув час Леонід приходить на домовлене місце та через 10 хвилин замічає на горизонті дві чорних машини, а саме лексус та гелент ваген, виходить з гелент вагену Шухевич та запитує: -"Де мої гроші?" почувши у негативну відповідь в сторону Токсіка два його помічника вийшли з лексусу та заламали Леоніда закинули у машину та наділи на його голову мішок, минуло 30 хв,1 година,вітори години все ще їдемо, і ось ми приїхали до невідомого місця Леоніда де він ще ніколи не бував зв*язали, побили, Олексій вже в думках вітався з батьками та пригадував всі найкращі моменти з свого життя, на завершення бандити дістали зі за спини ніж та промовили 'Скажи своє ПІБ що на труні написали,"Я Кравчук Леонід Макарович" сказав у відповідь Леонід який вже читав в думках молитву "Отче Наш" і тут він чує СТОЯТИ!!! У тебе батко часом не був адвокатом верховної ради? Прозвучало з сторони Токсіка..., був відповідає Леонід, я ж друг твого батька, до чого тебе життя довело як так сталось?-відповідає Павло Шухевич після того як Олексій розповів свою історію з життя бандит промовляє, Тобі ж батько лишив багато грошей та дім у спадок, Які гроші? Промовляє Олексій, кольорові йоп твою наліво, що ти тут тупиш? Каже Токс, а,а,а як їх отримати? Запитує Олексій, короче,там треба підписувати всякі документи туда сюда в нотаріусу і так далі, але щоб прискорити процес я тобі дам знайомого нотаріуса який допоможе отримати свої гроші у найблищі сроки сказав Павло.



Наші дні.

Так минуло 1 роки у 2024р. Олексій отримав свій завітній спадок у розмірі 36,5 мільйони гривнів батьківський дім та сімейну машину він встав на ноги,купив бізнес , він почав любити та берегти своє життя кинув пити та курити, почав ходити до псхолога щоб відновити свій не простий психологічний стан він переїхав у інше місто та тут хоче вконати свою мрію,а саме стати працівником державньої структури, а саме Призедентом для того щоб керувати Україною та допомогати людям щоб вони не робили таких самих помилок як він.
 
Статус
Закрита.
Зверху