Розглянуто Скарга на Джуніор Сопрано (ГА) / Зняв з блогерки без причини.

Статус
Закрита.

Костя Альварез

New member
Гравець ?
Реєстрація
09.01.24
Повідомлення
2
  1. Нікнейм адміністратора: Джуніор Сопрано
  2. Особистий нікнейм: Костя Альварез
  3. Суть скарги: Адміністратор Джуніор Сопрано зняв мене з посади Блогера без вагой причини попрошу надати відео фіксацію мого правопорушення
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
  5. Дата походження: 09.01.2024
 

✙ Артем Браун ✙

Адміністратор✨| Легенда
Гравець ?
Реєстрація
04.01.24
Повідомлення
178
Доброго часу Шановний гравець
Ваша скарга була передана до Спец.Адміністратора / Засновника очікуйте.

С повагою Заступник Головного Адміністратора
 

Майк Монтана

Керівник
Гравець ?
Реєстрація
14.12.23
Повідомлення
116
  1. Нікнейм адміністратора: Джуніор Сопрано
  2. Особистий нікнейм: Костя Альварез
  3. Суть скарги: Адміністратор Джуніор Сопрано зняв мене з посади Блогера без вагой причини попрошу надати відео фіксацію мого правопорушення
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
  5. Дата походження: 09.01.2024
Вітаю але вас було знято не просто так, 1 ви порушили правила що ви тулили по мені зі снайперки, також були в інвізі видавали покарання гравцям, але не мали право давать дм-зз, бо блогер це та людина яка стріме робе розіграші, для того їм дають адмінку щоб-вони могли телепортуватись от гравців які заважають вам проводити стрім, і тільки тоді вам можливо повинні дозволяти відкидати гравців за Стрім-Снайп) P:S я рахую даний адміністратор вчинив правильно ) приємної гри!??
 

Костя Альварез

New member
Гравець ?
Реєстрація
09.01.24
Повідомлення
2
я вас зрозумів але немає доказу де я відкидував за дм зз такош хочу сказати тулив не я а тулив Кирило Альварез я просто прошу надати відео фіксацію та впевнитись що це я
 
М

Марина Хоссе

Guest
я вас зрозумів але немає доказу де я відкидував за дм зз такош хочу сказати тулив не я а тулив Кирило Альварез я просто прошу надати відео фіксацію та впевнитись що це я
Шановний, адміністрація вам нічого не зобов'язана це вже по їхньому бажанню, якщо вас зняли з ролі блогера то щось ви точно зробили що було зайвим. Тому не думаю важливим розповсюджувати вам вашу скаргу...
 

Деня Прада

Member
Гравець ?
Реєстрація
05.01.24
Повідомлення
82
Так ти садив в це привищення повноважень та випускав через секунду
 

✙ Артем Браун ✙

Адміністратор✨| Легенда
Гравець ?
Реєстрація
04.01.24
Повідомлення
178
Доброго часу шановний гравець
Ваша скарга *Відмовлена* причиною тому стало порушення з вашої сторони.
1. Видача покарань (Блогерам заборонено) .
2. Тест команди вязниці (Коли на сервері онлайн заборонено).
3. Порушення регламенту видачі покарань.
Прикріпив інформацію з логів.

Код:
Колян Ревас був ув'язнений адміністратором Костя Альварез на 15хв. по причині: Nonrp Drive
Денчик Якудза був ув'язнений адміністратором Костя Альварез на 120хв. по причині: ДМ ЗЗ
Андрюха Лева був ув'язнений адміністратором Костя Альварез на 15хв. по причині: ДБ
Костя Альварез був ув'язнений адміністратором Костя Альварез на 1хв. по причині: TEST
Зачиненно.

Заступник Головного Адміністратора
 
Статус
Закрита.
Зверху