Відмова Тайлер Хутагер 1921 Катана Овнпрадокс 2696

Статус
Закрита.

Артем Хелл

New member
Гравець ?
Реєстрація
04.05.24
Повідомлення
7
1. Тайлер Хутагер 1921
2 Катана Овнпрадокс 2696
3.дм зз дп образа графців
6.https://www.youtube.com/watch?v=F7GgJ3aYSG8
7. 31.05.24
 

Тайлер Хутагер

Генерал СБУ Луцька | Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
22.03.24
Повідомлення
51
1. Тайлер Хутагер 1921
2 Катана Овнпрадокс 2696
3.дм зз дп образа графців
6.https://www.youtube.com/watch?v=F7GgJ3aYSG8
7. 31.05.24
Вітаю!
Скарга написана не по формі та також у нас війна кланів.
Прошу адміністрацію звернути увагу на тайм код 3:43 коли авто перевернулось само як таке може бути?
 

Самурайчик Абдугуашвили

New member
Гравець ?
Реєстрація
07.04.24
Повідомлення
13
Вітаю шановний гравець! По перше у жалобі немає тайм-кодів так як жалоба на 5хв+! По друге у клана ZaKaRpAtYa та Paradoxxx є війна! По друге 0:12 тайм-код ви почали DB(шити) Потім ви почали нон рп (шити)1:45 тайм-код. Та за усю поїзду ви ухилялися від рп (В данному випадку РП було коли війна кланів та ви сіділи у машині!) Та потім ви самі же тікати у ZZ (Зелена зона) та потім ще раз мене (за)DB(шили)... Та я вас вбив тому своєї провини в данній жалобі не бачу.) Чекаємо вирок адміністрації.( Додам від себе: Тип научись нормально жб заливать это бред уже какой-то...когда по твоей жалобе мой же соклан по сути друг заливает на меня жб...реально бред! Если тебе надо формат жалобы как ее заливать посмотри у меня в профиле или у кого-то другого!)Так то в данній жалобі від мене тільки оск що був на емоціях ну і все.
 

Самурайчик Абдугуашвили

New member
Гравець ?
Реєстрація
07.04.24
Повідомлення
13
Вітаю!
Скарга написана не по формі та також у нас війна кланів.
Прошу адміністрацію звернути увагу на тайм код 3:43 коли авто перевернулось само як таке може бути?
Вітаю гравець! Авто може само по сабі перевертатися це баг
 

Денис Пшик

Генерал ЗСУ | Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
20.03.24
Повідомлення
8
Вітаю! РОЗГЛЯДІ
 
Статус
Закрита.
Зверху