Схвалено Хатарчик Стоун//Скарга на ім'я Керівника!!

Статус
Закрита.

Деня Прада

Member
Гравець ?
Реєстрація
05.01.24
Повідомлення
82
1. Хатарчик Стоун
2. Страху Нету
3. Вітаю Шановий Пан Керівник, хочу донести до вашого відома що данна особа (ЗГА) Є некомпетентною у своїй сфері! бо данна особа багато ''Чудить'' та вона купила авто у Влада Форса, Гелік 6х6. Він видав собі 1ккк та купив данний гелік чим добряче так зламав економіку гри, Примітка: Він сам казав що йому дозволив керівник (скріншоти нижче) В чому прикол він купив не за свої гроші під домовленість що після уходу із Адміністрації данне авто в нього заберуть, А гроші залишаться у форса, і це дуже зламає економіку бо як ви це собі уявляете? Також данна особа невміє розглядати правильно скарги, Всі докази нижче!!! Також данний ЗГА блатить своїх друзів, Наприклад: Новий ГС Неофф який до цього навіть не стояв на І.П!!! Із приводу неправильного розгляду: 152 айді почав мене першим провокувати за допомогою ДБ, а провокації я не бачу бо по РП він мертвий та не чує мене а він почав мене грубо МКшити та розмовляти в ноці що тягне на мьют

4.ГМ на івенті Грубе втручання/зрив РП процессу Можливий Блат, від Адміністрації Займання високої посади на Іншому проєкті Неправильний Розгляд
5. 24.07.24
 

Хатарчик Стоун

ЗГА | Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
03.06.24
Повідомлення
65
Шановний гравець Владислав Котов мені дозволив купити на той час у Адміністратора Владоса Форса 6х6, На мп я згоден що забув виключити ГМ, це не є грубе втручання у рп процес, Я нікого не блатив, На другому проекті мені просто так видали роль щоб мене зняли з зга
 

Деня Прада

Member
Гравець ?
Реєстрація
05.01.24
Повідомлення
82
Шановний гравець Владислав Котов мені дозволив купити на той час у Адміністратора Владоса Форса 6х6, На мп я згоден що забув виключити ГМ, це не є грубе втручання у рп процес, Я нікого не блатив, На другому проекті мені просто так видали роль щоб мене зняли з зга
Передайте скаргу керівництву!!!
 

Хатарчик Стоун

ЗГА | Fortuna GTA
Гравець ?
Реєстрація
03.06.24
Повідомлення
65
+ Фото як ця особа мені писала в особисті в телеграмі на рахунок посади Адміністратора
Тут видно що це не я вам писав, по перше я так ніколи не пишу, по друге в мене в тг немає 1 публікації як у вас на скріншоті, і по третє в мене в тг пише в який час я в останнє заходив у мережу а тут пише що я був недавно
 
Статус
Закрита.
Зверху